Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez érdekes 22-es csapdája.
Hogy elhidd ahhoz meg kéne halnia kovidban,de akkor nem tud beszámolni róla,ha meg túléli nem számít mert túléli,így nem is vészes?
Próbálnék a leendő F2 kormányban egy pozíciót kiharcolni.
Mondom én hogy te tök hülye vagy, leírtam hogy sokan meghaltak az ismerősi körben. Mind egyértelműen a vírus miatt.
nekem beteg volt sógor is sógornő is
aki betegen szült
a 0 perces gyerek meg nem lett beteg
de ők is csak ilyen nagyon laza tüneteket produkáltak
sógornő anyja már kórházban kötött ki pár napra az se volt vészes de szarul volt
ismerettsegi körben volt aki hetekig volt kórházban volt aki meg is halt
de a jelentős többség nagyon lazán kiment belőle
Menjetek má szobára B+
én is húzok a gyerekkel sashegyi látogatóközpont, szélkapu park, margitsziget Egyenlőre ez a terv Margitszigeten 2 hete is jártunk. Bejött a gyereknek a rollerezés. Mondjuk a rohadék szökőkutat még kék fólia takarta. Sem egy rohadt webkamera se egy honlap nem tájékoztat,hogy üzembe van-e már helyezve
úgy egészíteném ki a mondandód, hogy csokinyulat nem kapott el húsvétkor
budai gyula nagy elszámoltattatása nem volt hosszú menet emléxem
hamar lekerült a képernyőről a nagy marketinget kapott elszámoltatási program
Fájni fog.
nem nekem nincsen se család tagom se ismerősöm aki ez miatt kórházba került volna olyanról sem tudok akit ez különösebben megviselt volna te is itt vagy neked sem lett semmi bajod csak terjeszted a rémhíreket
Na uraim: kellemes cívódást, én elindulok motyorkálni a Bakonyba!
?
Mekkora seggnyalás.
azért mert te nem értesz hozzá arról nem én tehetek.
lehet de amiken túladok házak azok hozzák azt a hasznot amin tudok lakásokat venni
Elmondtam hol tévedtem a lakás áraknál, most elsődleges befektetési forma ez tartja szinten az árakat vagy emeli meg akinek van rá módja az ebbe teszi át a befektetéseit, tehát téged nem érint
bocsánat semmi ilyesmin nem vernyogtam azt írtam leszarom kíbírom azt a néhány hónapot amíg ez fenntartható
a ház elkelt lett belőle panel kiadásra
Kéne,menő tiktoksztár lennél moonwalk-al.
Nincs ilyen borkabatom.... ezek szerint vennem kellene
Há olyan vagy nekem mint meggyesi,kunce,antal,pintér sanya és jakab egybegyúrva.
Üzletember,humoros beszólásokkal,kifelé elvhű,sok kapcsolati tőke............................és tuti van gallér nélküli bőrkabátod.
Más nem nagyon lehet
Jabazz..................kifelejtettem az értékeket.

Namindeggy,kell a zsozsó szóval számítok rád.
Ezért leszel te az igazi kereszténydemokrata miniszterelnök.
Na?Na?
Naaaaaaaaa?
Ugyanaz pepitában, csak a Főninek hittem még akkor, nekik nem...
Miután fizetett 80 rugót a "takarításért"?
Mondjuk he...............ő a kistérségi ingatlanbiznicc mészáros lölöje.
Mé ez a bohóc talált valamit?
Pedig nagyon megindult.

http://youtu.be/REW-oezBRTw