Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnapra eső szerűséggel riogattak pedig ráérnék..........no mindegy, talán egy visegrád felé rövid lazaság ha nem lesz rossz idő reggel.
Munka.
Egy kicsit. Zolinak igaza lett: fáj.
Oké. Én menek ha ilyen idő lesz mint ma is.
Nem.
Holnap gyüvő?
Lufaszt
Remélem motoroztatok is...
Meg azokat is ,akik meghaltak az oltások után...
Nem kell belehalni. COVID osztályon nincs szkeptikus
Tehát adsz valamennyi zsebpénzt, ami bármire kevés... otthon vagy, nem hagyod élni az asszonyt, csak láb alatt vagy. Nem szólsz egy szót sem, ami rendben is van, hiszen nem is szolhatsz..... az a két három alkalom inkább szenvedés lehet neki.... cserébe felraksz 6 db csempet 1 hónap alatt.... te lehetsz az alom férj neki valóban
én vagyok a megtestesült álom férj
hazaadok minden pénzt, nem iszok nem dohányzok, nem csavargok, vásárolni se nagyon szoktam
nem verem, eltűröm a hülyeségeit, veszekedni kb sosem szoktam, heti 2-3x megmocskolom
mindenhez is értek, ha valami elromlik megjavítom, szinte bármit meg tudok csinálni a ház körül vagy a járműveken
Én nem írtam soha, hogy nincs Covid járvány.
De a tapasztalatom azt mutatja, amit leírtam. A közvetlen környezetemben (barát, kolléga, rokon, szomszéd) pedig egy sem volt még kórházban sem. Olyan volt nagyon kevés, aki hőemelkedéssel, alacsony lázzal pár napig ágyban maradt, de ennyi.
(Nem volt = nem tudok róla.)
Mondjuk ha ilyen jo bőr akkor hogyafaszba valaszthatott ilyen szarul pasit, vagy ha mar elbaszta miadzarert nem valaszt masikat?
a fenét
az asszony 45 múlt, szült is aztán mégsem lógnak ennyire, persze nem körzővel rajzolt gumilabda, és hat rá a gravitáció, de csak azóta lehet észrevenni amióta idióta módon fogyókúrázott
Te hülye vagy, ezek nem lógnak ezek ilyenek. Itt álló csecse csak a 12 éveseknek van... ezek asszonyos tőgyök arrafelé ez a termékenység jelképe
Mi itt ejrópában meg usákban megszoktuk már a körzővel rajzolt, szilikonnal feltöltött felfelé meredő félgömböket - amik sebészi munkák...
Ezekben a bantukban egyikben sincs protézis
Az osztály? akkor ott olyanok vannak, akiknek kevés kapcsolata, rokona, ismerőse van... vagyis zárt osztály!
Eddig azt hittem, hogy csak Pipi tolja ezt, hogy nincs is kovid... azokat is meg kéne kérdezni, akik megfulladtak ágyban fekve... ja, azokat nem lehet...
Pedig...
Nekem egy olyan, aki a haver apukája volt, de mint írtam, daganatos beteg és COPD beteg is volt egyszerre, és kb. 78-80 éves.
A munkahelyem megyei szervezeténél dolgozunk 2 ezren kb, abból akivel legalább telefonos szinten beszéltem, abból 2-3 ember, de a korábbi években is volt ennyi minden másban.
Utcánkban senkiről nem tudok, mutterék emeletes házából senkit nem tudok, a haverok sem hívtak egyszer sem, hogy hallottad, hogy meghalt x vagy az y?
Az osztály, ahol dolgozom, olyan, 50 ember lehet kb, ott sincs senki, sem felmenő, sem leszármazott, sem oldalági rokon, akit mondtak volna.
nekem opelt kell, aki vinné műszakira azt mondja ez egy 20as lesz zsebbe mert már átlátni rajta
ha nem tudom 10-re lealkudjivakkor egy ötösért megkenem valami gittel meg a küszöböket lehengerelem alvázvédővel
Főleg afrikai túra nem kellene
10 csöcspárböl 9 elég vadul lóg
http://youtu.be/iJDDwxcbHT0
na azt még fizetésért sem
utálok mászkálni még ingyen is
Külügyi szállodavizsgálati államtitkárhelyettes lennék.
Korlátlan repülési és motorbérlési opcióval.
Pihenés ügyi miniszter én is lennék bármelyik kormányban
Kivételt képez ha 100%-os a buzi jelenlét, mert ugye nem feküdjenek mindig segget a falnak szorítva
Szerintem a többségét egy laza gyaloglás szibériába vagy akár egy koncentrációs tábor is villámgyorsan elvitte volna
Ha full egészséges akkor azért túl lehet élni
Csak sokszor magunk se tudjuk hogy valami bajunk van, vagy ha tudjuk elbagatelizáljuk