Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugyis esik.....
Elönyöket és hátrányokat nem lehet ez alapján megszabni.
Esetleg holnap motorozni mennek....
Nagyon elmaradott régióban élhetsz
Ha hirtelen elkezdeném számolgatni akiket tudom hogy be vannak oltva, gyorsan 100fölé szaladna és akkor még nem is töprengek sokat.
Én nem értem mit hisztiztek ennyit. Nem akarjátok beoltatni magatokat, legyen a ti bajotok. De akkor ne sírjatok hogy jajj ti nem kaptok előnyöket meg milyen gonosz a vilag...
meg akiket beszarattak azt még mindig ott remegnek az ágy alatt szurival a vállban
én meg ott hogy 20ból 1.
sok mindennel vannak így
Te nagyon ritkán járhatsz az utcán emberek között vagy baromi kevés ismerősöd van. Simán ott tartunk hogy 10/6 ismerősöm be van oltva.
Legalább a Pipit sikerült megnyugtatnunk.
remélem két év alatt picsán veri apuka összezsidózott pénzét.
Amit aztán remélhetöleg jol felél és elkölti értelmesen
Naugye. Mondtam én. Teljesen biztonságos
Árván marad a szerencsétlen, de örököl jó sok ingatlant utánad.
az arzénhoz hozzá tud szokni a szervezet Egyébként valamennyit tartalmaz is a szervezet
nem,de neked az agyaddal sem.
Nah..... rád ebben a vonatkozásban nem értelmezhetö.....de ha szülnél. a késöbbiekben akkor ujra kérdezheted
ha engem beoltanak lesz valami a gyerekkel
Az öszefüggéstelenség már meg van egy ideje, többit csak. a vele egy háztartásban élö tudja
kb 300 ezret
ezek már lehet hogy vannak nála.
lófasz viszi senki ez a következmények nélkül-iek országa Legalább is aki hatalmon van az itt még nem ütötte meg a bokáját semmiért
majd amikor bogyónak idegrángatózásai lesznek, összefüggéstelenné válik a beszéde, szó csak habos nyál kíséretében hagyja el a száját majd mehet panaszkodni az atyaúristenhez is
- Aláírta, hogy saját maga vállalta a felelősséget a vakcinabeadásért vagy sem? Nekem ne rángatózzon itt mint valami félnótás Igennel vagy nemmel feleljen a kérdésemre ALÁÍRTA VAGY NEM?
-iii.ggge...g..ee.ennn
Kocsiban nem mindegy ha esik ?
Ja,hát végülis elnézte hogy a saját anyósa nyögje a hiteltörlesztőt.
ez nekem az itthoni a számok nagyobbak mint a cégnél de mi a lófaszt jelentenek ezek áruljátok már el
szerintem 2 forintért a saját anyját átbaszná.