Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem értelek. Te beoltattad magad, elviletg védett vagy az atomvillanástól is. A többiekkkel akkor minek foglalkozol, te tuléled az armageddont. Mondjuk másokat észrevétlenül fogsz fertőzni vélhetően, akár veszélyesebb mutánsokkal is mint alapesetben, mégsem fogok azon problémázni hogy ne gyere a közelembe, sőt még kezet is fogok veled.
Kb huszadjára futsz neki, de ugyanoda lyukadunk ki, szerintem ez legalább olyan mint a politikai viták nagyrésze lásd bogyót, sose lesz fideszes pedig nagy a nyomás rajta
Tettem ilyen kijelentést hogy káros az oltás?Mutasd már meg légyszíves!
A mocskot és a festéket amennyire lehet szűröm,szóval a lehetőségekhez mérten mindent megteszek ellene.
Igen,és minden eljárással egy teljesen új anyagot hoztak létre.
Te meg mindig nem fogod fel.
A mocskot, festeket gond nelkul beszivod pedig tudod bizonyitottan hogy karos. Az olrasrol csak homalyos feltetelezesed van meg nem erositve de kijelented hogy karos.
Mivel az altalam felsorolhato orvosi velemenyekre es tanulmanyora azt mondoanad szarok nem faradok vele.
Megforditom, tamaszd ala a felemeidet bizonyitekokkal a szervezter rosdz hatast meg a reprodukciora.
Es meg mindig okozhat egy baszott legkondi halalos betegseget.
Tudom ki csi az esely meg blabla, de okozott mar es fog is. Ne hasznaljunk legkondit mert?
A technológia bevált, a szer még nem......A konkrét kérdésekre tudsz válaszolni?
Ahogy ini mondja, nem az oltással van a probléma.
Mert az a kettő készül eddig még soha nem használt módon, eljárással.
Honnan tudod?
de pont értem,ezért írtam az azbesztet is példának.Igen,az ember eszi szívja a mocskot,ki többet ki kevesebbet,de szerintem az emberek legtöbbje megtesz mindent a lehetőségeihez mérten hogy ezt minél jobban lecsökkentse.
mert szerinted ha már szívom a festéket akkor akár a függönyt is varrhatnám azbesztből,ugye?
Specielpl amiatt az 59 eves ipse miatt aki hozta az egyik szallito cuccat, ok egyutt kerultek a korhazba a felesegevel.
A pasinak sikerult, a felesegenek nem, elsirta magat amikor mondta hogy regen mindent megcsinalt a mama, mire hazaert meleg etel volt az asztalon.
Mar keszult a nyugdijra. Most ures hazra er haza.
Nem magam miatt, de sok emberrel lepek kapcsolatba melo miatt. En valszeg tulelem, ha atadom mas nem biztos hogy szerencses lesz.
Olyan jellegű hosszútávú kockázat amire te gondolsz, kizárólag az mRNS vakcinákkal fordulhat elő, tehát pont azzal a kettővel (Pfizer és a Moderna), amelyek bizonyítottan a legjobban védenek a COVID ellen. Az összes többi (még a hírhedt AsraZeneca is) bevált, sok éve kipróbált technológiákon alapul, rengeteg egyéb oltóanyagot gyártanak ilyen módon.
Úgy gondolom az okos ember nem az oltás ellen harcol
Pl nekem sosem fordult meg a fejembe hogy ne oltassam a gyermekem avval ami elő van írva
Sok éve adják van ismeret és véd is
Pl kanyaró nincs nálunk jó sok éve köszönhetően az oltásnak
Deost itt olyan szerrel oltanak amiről nincs még rövid távú ismeret sem és hiába van hasonló az mégsem ugyanaz
te meg azt mondod ha már megiszom a taknyot akkor a hajat is megehetem.
Támaszd alá, mennyi ideig ad védettséget? Mi ellen véd? Milyen hatása lesz az emberi szervezetre mondjuk ne mondjak sokat, öt év távlatában? Milyen hatása lesz az emberi reprodukcióra?
A többit nem is sorolom.
Mi nem, te beprobalhatod.
Mindig elgondolkodom hogy alapbol nem akarod erteni vagy tenyleg ilyen hulye vagy?
harcolsz egy oltas ellen de napi szinten mergezed magad a civilizacio termekeivel.
Vagy boldog ökoparadicsom tudattal vevanbiopaleo eletet elsz egy foldkunhoban az erdo kozepen?
Nem hinnem.
Jah es autofenyezokent siman dolgozol vegyianyagokkal, amik gondolom teljesen kornyezetbarat es egeszsegre artalmatlan dolgok, mint a friss hegyilevego. Az gond nelkul megy nem?
Akkor innen kezdve amit bárki kitalál, adassam be a gyerekemnek, magamnak, gondolkodás nélkül, mert szerinted meg sokan mások szerint ez jó?
ha a kutba ugrotok ugorjak utánnatok?
A mostani oltottak többsége nem saját meggyőződésből lett beoltva, hanem a társadalmi nyomás, a munkahelyi elvárások, a tukmáló emberek miatt.
Ja, guargumin azt az osszes állómanyjavito, E mindenfele, de usakban siman engedelyezett a genkezelt novenyet termesztese, a talajvizbe szivargo olomtol meg a kozlekedes nitrogenoxidjaig minden megeszonk, beszivunk, boron at bejut a szervezetbe, arra legyintunk.
Ez kb az a mentalitashogy azert nem iszol meg egy pohar taknyot mert van benne egy hajszal.
Van még így is elég
Pedig kurva jo höszigetelö. Használták is orrba szájba az összes panel házban meg ipari létesitményekben. Hatvan évig kurva jo volt és hülye volt aki nem alkalmazta.
Most meg mégse jo. Ki érti ezt.........
Nem értek egyet veled. Azért az emberi szervezetbe közvetlenül bejuttatott és az élethez nem szükséges anyagok ne legyenek már ilyen fals magyarázattal.indokolhatoak.
Ha holnap valamelyik gyökér kitalálja hogy arzén tartalmu injekciot kell adni mert az megvéd akkor beadatod azonnal, mert arzénes vizet is ittak néhol régen?
Sajnos igen,kikerülhetetlen ez a sok szemét ami a kajában van.És akkor most mi van,kezdjünk el azbesztet is rágcsálni?
Ja, mert a rendszervaltaskor legatyasodott nepek orultek ha enni tudtak, es osszedőlt a SZOT udulohalozat is. Meg a cegek nem tartottak mar sajat udulot a dolgozoknak.
És akkor a hülyék még megkérik a terhes nőket hogy oltsák be magukat,de vannak ennél még hülyébb terhes nők akik ezt meg is teszik.
Ezek ilyen hajanal fogva elorangatott izzadsagszagu ervek, pont mai eletunkben kikerulhetetlen biotech etelkiegeszitoktol a novenyvedokon az a kozmetikumok mutragyak, ipari szennyezesek koraban.
Es negyere a haztaji kajaval meghoggy te nem.
Pont panaszkodtal a bolti reggelivasarlas miatt. Ami gondolom rendszeres es tuti nem extrabiohazi.
azért volt itt a 90es és a 2000-es években szünet.,egy jó 15év.elötte meg inkább az nszk ndk jött ide családi találkozóra.szóval volt itt élhető nyár.