Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De mi?Még mindig nem értem mi a szart akarsz ebből kihozni.Eleve nem értem hogy jön a hígító az oltáshoz.Mi az összefüggés a munkám és egy oltás között?
Jaaaaaa,ha penz van benne nem vagy annyira kenyes.Ertem.
Nem.Miért tenném?Ezzel pénzt keresek.
Felhagysz vele,kimélve az egeszsegedet?
Na és?
Na?
fel,senki nem kényszerít rá.
Meg egyet sem hallgattam meg. Talan perceket sem.
De ha aszondod a klubradio bolgar gyorgyet is mindig halgatod megsiratlak.
Annak simán csak a kurvaannyát.....
Ez csak marketing javarészt, jártam olyan helyen ahol tiz éve nem volt takaritva. Földet köpött a beltéri, még csak allergiásak se voltak semmire. A klimákban gyakorlatilag már nem nagyon tud nedvesség maradni hosszutávon, de a lakosság ezzel is olyan mint mionden mással, megveszi aztán nem foglalkozik vele, de azért elhanyagolni se kéne evégletekig.
Ha igaz lenne az irás tele lenne a kórház minden nyáron legionellásakkal.
Minden Főni előadást meghallgatok... ez mar ilyen perverzitás lett
Fel is hagyhatnal vele.
meg a dr kérilaci.
jelen állás szerint biztos,mert hogy az oltást nem kérem így meg sem halhatok miatta.
"higitora meg vallat vonva mergezed magad vele,"
még egyszer leírom,amit lehet megteszek ellene,de a munkám része,egy szükséges rossz.
Nyugodtan, te tobbet figyeled hetente oket mint en honapok alatt. Szoval kerlek gyujtsd ossze es suritsd.
Szívesen publikálom feléd a Párt kijelentéseit, meg ha hetente változtatják is az álláspontjukat
Mondjuk olyat csak egyet hallottam az utóbbi években, arra is a kilencedikről esett rá.
Na te vagy a hivatalos tamaszom.
Mivel gondolom leszerződtek egy halomra és a régit ide szórják szerződés szerint a kinaiak.
Meg a legkonditol is elobb pusztulsz meg.
Valóban ez volt a kormány mondása korábban (nem az, hogy elfogyott, hanem hogy az újból fog jönni), majd Szijjártó elvtárs április 9-én bejelentette, hogy mégsem az újból vesznek....
Azt két gyökér hangoztatja szlávik meg merkeli. Az egyik full alkesz a másiknak meg a szeme se áll jól. Nem hiteles egyik se.
Mert azoltas ellen hadakozol, a higitora meg vallat vonva mergezed magad vele, es tutifix hogy elobb pusztulsz meg a higitotol.