Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

állitólag a nyakukon száradt 300,000 adag. Azt szórják ki.
Az uj viszont valóban azaz állítólag tényleg már KORSZERŰ és még BIZTONSÁGOSABB koppintás lesz.
a fórum virológus szavának."mind jó mind megbízható"
Olyan regifajta kinai elfogyott, az uj jon ami olyan mint a fajzer, F2 mondta.
Honnan veszed hogy nincs semmi aggályom vele kapcsolatban?Az az anyag ami a munkámhoz tartozó szükséges rossz.Nem tudok mást csinálni védekezek ellen amennyire lehet.
amugy azt jövő hét elején adják ha akarod hanem csak figyelni kell mert az utcán is leszurnak
tévében volt valami szerb hatástanulmány. mert ők nem volt lusták rá. Aszerint elfogadható a statisztikája
Majd a vacogós capa, ami bizonyitottan beleszol a szervezet mukodesebe.
az jó lenne de azt mondjátok szart se ér... há kinek higgyek, ha már itt se lehet megbizni senkiben
Regisztrálj kínaira!
Akó kabbe......
Lehet hogy az oldószerektől ilyen?
Mar keso.
Mer a higito nem karosit semmit, tiszta hegyilevego, es azt gond nelkul szivod evek ota, semmi aggalyod nincs vele szemben?
Ok, akkor módosítok illetve helyesbitek. Tényként nem tudom közölni.
Pont annyi mint bármi másra az oltással kapcsolatban.semmi.
Nem is értem miért hasonlítod össze a hígítót az oltással.
De továbbra is várom hogy megmutasd hol írtam hogy káros az oltás!
Bizonyitek?
Amugy mega hulye tuzoltonak felvetettem hogy ne felmegoldast hafovaljon hogy lehetelkapta lehet nem, hanem fix bizonyitottan kapja mar el ezt a szar virust.
Hát,a múltkor azt hangoztatták a nagy virológusok,aki be van oltva ugyanúgy elkapja fertőz csak ő maga tünetmentes lesz.
érdekességképp
a régi melóban a kondigépek karjára a gumit úgy húzták fel hogy a gumi csőbe spricceltek egy kis izopropil alkoholt majd felhúzták a vasra
ezt 2011-ben beszüntették, de úgy hogy nem is volt a cégnél utána ilyen anyag
azért mert az izopropil alkohol eléggé mérgező és a bőrön át is felszívódik
fura mód a kézfertőtlenítőkben nem mérgező....
én ezért nem bízok meg senkiben és semmiben sem
Te ezt tenykent kozolted, nem ugy hogy majd kiderul.
A masik hulyeseg hogy az oltasellenes kulonitmeny jon elo ezzel allandoan. En csak reagalok a bullshitre.
Motoroznatok az jobb lenne, de nem, vagy jon a hulyebbik tuzoltonk az agyremeivel mint pestiek, az oltas az armageddon stb. Esetleg te az oltas az armageddon meg talan a hulye pestiek.
Holott sajat tapasztalat hogy a pestiek tenyleg hulyek, de az oltas nem csinal tobb galibat mint 10ev nitrohigito szipakolas wz tuti.
Az is majd kiderül, hogy bullshit vagy nem . Nagyjából minden bullshit, ami ezt a kibaszottul biztonságos és nagy tapasztalatokkal rendelkező oltást megkérdőjelezi.
Ez bullshit hogy az oltas utan fertozol mast is ezert nem er semmit.
Kanyarot mikor adtal at masnak eszrevetlen?
De attól még tud fertőzni. a védettség csak rá vonatkozik meg jó esetben rád, ha addig a tüdőbaj el nem visz
A második adag után pár héttel lesz védett. Én is. (Pont ez a bajom, hogy a Astránál mijafaxért húzzák el 12 hétig)