Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont leszarom hogy hova NEM megy,ahova megy az is igénytelen lepukkant putri,vagy gyerek kiszolgálás.Azoknak legalább van értelme,de oda SEM fog tudni menni.
Ment a nagy szöveg, hogy micsoda elszámoltatás lesz.... kinevezték ezt a Budai nevű bohócot és egy csoki nyulat nem tudott elkapni uez lesz visszafelé is
Na de pont a Kéri Lacink?
Az o1g mennyi vagyont szerzett vissza a gyurcsánybohóctól?
Ők is tettek a tarisznyába nem keveset
Na ennyit fog visszaszerezni más is

Holló a hollónak nem vájja ki a szemét.....
Én úgy gondolom ez a vírus olyan mint a parlagfű
Alapjában véve nem hasznos, de nem is olyan káros
De
Az immunrendszerünk egyre szarabb a sok vacak miatt amit eszünk így nem tud leküzdeni olyanokat amit amúgy észre se venné
Teljes biztonsággal ki lehet jelenteni Pipi hogy hülye vagy és hazudsz. Egyetlen egy embert sem ismersz aki kórházba került volna?! Akkor nincsenek ismerőseid.
Ja és képzeld nem vagyok beoltva mert én elkaptam és szerencsére nem ölt meg, szerencsére eddig a családban senkit sem ölt meg de a szűk baráti társaságban már többen meghaltak, szülők, nagyszülők. Kamuvírus... hihetetlen hogy még mindig ennyire sötét vagy.
Sima influezna, én kívánom neked hogy kapd el és basszon földhöz úgy rendesen, aztán Te leszel a legnagyobb oltáshívő...
dehogynem a ciganytelepen nem láttad? és 3 misit keresett rajta mi? Az egész nem er annyit
A diszkrimináció ugye néző pont kérdése, hogy pozitív vagy negatív
Csak a lakasarak nem zuhantak be annyira hogy gombokert vegyel.
Pipikem, ha te oltas nelkul jol vagy es nem is szertnel az teljesen rendben van.
Csak lecci ne vernyogj mar minden szankcion ami miatt kimaradsz az oltasi igazolas altal latogathato helyekrol.
Ez a te dontesed, tartsd magad hozza.
Kicseszettul leszarja mindenki hogy te melyik munkasszallot NEM latogathatod.
Amugyis lattam a kepeken hogy vettel egy medences hazat, ott ellehetsz.
ezt sem olvastam végig úgy is tudom mit ír amit én már 1,1 évvel ezelőtt is megmondtam
Mindig oda lyukadunk ki, hogy az van amit én megmondok az idő eddig mindenben engem igazolt
Megkönnyeztelek. Egy masodpercet nem hallottam egyikbol sem. Mondjuk ezek a röhögés könnyei.
Amugy nezz par elszabadult hajoágyút a kontra tube-rol.
Csak hogy szelesitsd a repertoárt.
Csak az elejet olvassa, nem az egesz cikket. Mint a koncentracio hianyos kisgyerek.
Az biztos hogy él kint egy ismerős, de csak annyira ismerős hogy falumbéli meg beszélgettünk párszor a diszkó korszakban
Az mondta ott lófasz nincs köze sincs ahhoz a dolgoknak amit hallani róluk
Még a másfél méteres pöttyök is elkoptak már amit tavasszal felfestettek itt-ott
No para mindenki, minden kb olyan mint volt
De amikor Angliából jött a sok rémhír az se úgy volt , unokatestvérem ott él ő mondta hogy negyede se igaz mint amit itt írnak
Lényegébe ugyanaz történik a svédeknél mint nálunk, csak más ütembe, és őket nem szopatják közben.
Ezért nem kell olvasni. Mint bogyó faszságait sem.
majd gyors csinálnak cikket hogy ott mégis nagy a baj csak másképp számolnak
kurva média mindenkit beszopat
Szerintem nagyon jó kis motorka a Triumph.
na most nem értem a kérdést?
Ez egy előfizetéses oldal pipi te előfizetés erre, vagy mindig csak a címeket olvasod el a cikkben?
Diszkriminálnak abban amit ők basztak el és engedtek a fejünkre.
https://privatbankar.hu/cikkek...
Ezért tényleg kár volt tönkretenni ennyi embert
Bele hallgattam már, nem volt felemelő a karc fm-en is van egy uilyen műsor, na az mégrosszabb mindkét oldal fanatikus nyugger tábora.... irhatnek fantasztikusat is, mert egyik tábor sem ezen a bolygón él szerintem....
neked még ebben sincs szerencséd