Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha az elozo 70 evben nem jottek ra nem hinnem hogy mostanaban fognak.
Egynél se azonnal fog problémát okozni. Azért mert félév uzán alig tapasztalnak hatást.....utódokra gyakorolt hatását senki nem tudja. Á
Egynél se azonnal fog problémát okozni. Azért mert félév uzán alig tapasztalnak hatást.....utódokra gyakorolt hatását senki nem tudja. Á
Szerintem pár év és rájönnek az ostobák hogy nincs sok értelme ide jönni,hogy megélem-e,nem tudom.
Az vigasztaljon hogy te azt nem ered meg.
Igen,télen jó.Nyáron sem lenne baj,ha csak fele ennyien jönnének.De mindegy,egyszer vége lesz ennek a nagy balaton őrületnek.
Szerinted mennyi embert oltottak be?
Elötte......azért védöoltás......
Annyi elônye lenne a 100%-os oltottságnak hogy ha baj van mindenki beszopna
Így meg most a piros/fekete páros/páratlan játék megy
Jo lesz ez, mert a nyáron minden gyerek.menni akar strandra, moziba, játszani......aztán a szülökre fogják hogy miattuk nem.mehet.
kapják be.
Ha mégsem jön be és káros te elviszed a balhét? Mert én biztos, hogy mindennap rád kiabálom. A te döntésed, nem is basztatlak érte, de ne akard jo libsi modjára ráeröltetni mindenkire, hogy az jo neki. Van pár tisztázatlan kérdés, ami az évtizedek ota biztonságosnak mondhato szereknél már mem merül fel. Majd jo esetben ez is bizonyit valamit, de ha nem.eredményes akkor azért vinni kell.a balhét valakinek.
az jó hely 1 hónapot ott hadgyakorlatoztunk 97-ben jó csendes volt akkor is
ne az aszfaltot rajzold gyűjtögesd a csöves limlomot aztán dobáljuk be az f astra hátuljába
ha elvisz a cigi úgy is a szemétbe kerül, én legalább örülök neki
ménem megy el a hortobágyra az 50-es években is nyaraltattak ott embereket elég csendes környék
Miért?
Ilyen ez.
Nálatok a pestiek, nálunk meg a balatoniak.
Minket a balaton gyönyörködtet, a balatoniakat meg a mátra, bük.
Tudatosan fogalmaztam többes számban mert tudom, hogy téged nem gyönyörködtet. De rajtad kívül rengeteg embert.
Ezzel kell mindkettőnknek megbarátkozni.
És rajtunk kívül még rengeteg embernek.
Nézd "átlagban" télen kiürül az egész Balaton, akkor nagyobb ott a csend, mint Borsodban
Én az első 40 évemben szerettem volna ott élni, már nem kívánom. Ha választhatnék, a Bakony feletti régióba mennék.
Pedig az olaszok nem is a leghülyébb liberálisok... mi lehet beneluxban, svédben? meg már németben is... bár ezt is az usákok kezdték a blekk matterral
De azert pampogsz.
Érdekes dolog ez az ingatlan ár.Mert igaz hogy ha ezt eladnám akkor vehetnék belőle egy fél borsodi falut,de mivel nem akarok sem innen elköltözni sem oda költözni semmire nem megyek vele,illetve még az hogy a gyerekeimnek esélye sem lesz itt házat venni.tulajdonképpen az átlag fiatallal csesztek ki.
Én költözzek el?Törzsgyökeres vagyok.Ide születtem,itt élek télen nyáron nem pedig nyáron járok ide káoszt csinálni.
Egyáltalán nem is értem mi a szarért jönnek ide.utaznak a dugóban 3órát le,3órát fel itt sétálgatnak egyet beülnek egy drága de fos"pestieknek jó lesz"étterembe és haza mennek.
Alapjában véve semmi baj nem lenne ha arányos lenne a dolog,de nem az sajnos egyszerűen nem bírja el a város.És ezt az itteni lakosok szívják meg.
Javasoltam én is.
De rá van bízva a döntés.
Valamit-valamiért alapon.