Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért ezek kemény dolgok.
Milyet? Hogy költözzön el, ha nem bírja a forgalmat? ha neki nyugi és tér kell, csak ez a megoldás jöhet szóba... vagy netán én ne menjek oda, hogy ne zavarjam?
ha valaki üdülőhelyen lakik, ne csodálkozzon, ha üdülni mennek oda a Zemberek
Hogy írhatsz ilyet?
Attól függ melyik kunnágba ni kis vagy nagy
De békésben is lehet szaré húgyé venni házat nem kell mindjárt mordóriába szaladni
Én elismerem, hogy szükséges az élettér - bár az utolsónak, aki ezért tett is, elég rossz vége lett Ha neked nem elég az élettér, költözz el. Az Idióta pestiek" felbaxták ott az ingatlanárakat - ezzel milliókat raktak a zsebedbe. Használd ki. Ahogy írtam, borsodban vagy a kunságban vehetsz 4x ekkora életteret is
A pestiek a legnagyobb parasztok....ezt mindenki tudja !
Leszarom a balatonba ki mit csinál.Itt az élettérről van szó.És pont az a baj hogy a pestiek hiszik azt hogy itt is minden az övék.A kedvencem mikor variál a boltba valami nem tetszik neki és elhangzik hogy "nálunk a fővárosba" kezdetű mondat,akkor szoltam finoman szólni hogy akkor tessék visszafáradni oda és ott vásárolni.
jönnek dugót káoszt csinálnak,a gyalogátkelő mintha ott sem lenne,szarnak rá.
Így is van !
Nem.Azért mert nem merik.Ezt a Cecil néni is elismerte.
a kasszánál is mindenki magyar a főd is az volt még 100 évvel ezelőtt ez engem nem vigasztal pest itt van másfél órára
Ez a 150es a legolcsóbb, nekem elèg
Gyereknek 1 gigàs Tarr van
Szomszéd fizet bele 3 ezret aztán nekem 2500ba van
hogyne lenne hülye szerinted ini mire veri a répát?
Nálunk ez a legolcsóbb... nem vettem nagyobbat, mert igaz, hogy csak egy ezressel több, de BŐVEN elég ez is... Egy film gyorsabban lejön torrenten, mint ahogy kiírom 2.0-s pendrive-ra
Gyöngyöt disznónak?
Azt jelenti, hogy spúr vagy, mert még egy rendes netet se fizecc elő
Fejedet a falba... akkor látni fogod kicsillagozott karakterekkel
Az Ini mindenből pénzt akar csinálni - csak a munkából nem. Nem egy sztahanovista alkat, na!
Hol lax te, valami falu külvárosában? már mindenütt min. 500 M net van, pár ezresért... Nagyobb városokban meg gigás...
Ehhez vón gógyid...
ha vannak ilyen limlomok akkor hulladékvas árban átveszem az összeset
aztán majd lesz vele valami
Ez már többx előjött, de most csak megkérdezem: Te miért gondolod, hogy neked több jogod van a Balatonnál lenni, mint az idióta pestinek, vagy mint pl. nekem? A Balatont is megvetted? Sztem csak mellette pár utcával egy portát...
Szóval pont ugyanúgy lemehetünk a vízpartra, annyi a különbség, hogy neked 1 km-t kell menni, nekem meg 200-at.
Ha nem tetszik az idegenforgalom, költözz el Borsodba egy faluba, ott még a ház is olcsób.
Nekem van 2 db 50 éves (!!!) svájci trafóm (hihetetlen, de a legelső szériás NDK-s REGENT 60-ak azzal voltak szerelve), de azok az eggyel régebbi, évekig használt (de 10 éve be sem kapcsolt), bedobozolt erőlködőben vannak. Eredetileg EL34-ekkel működtek (a REGENT-ben), de a duplázott EL84 (ez a kedvencem, minden erősítőmet ezekkel építettem) még jobban illeszkedik hozzá, a mágneses telítődés közelébe sem kerül, a 20W-os teljesítmény mellett. Tehát igen szépen szól max. krafton is.

Értsd: 2 db komplett (bár hibás) Regent 60 gitárerősítőt vettem meg cigányzenészektől 20 évvel ezelőtt, pusztán a 2 db trafóért.
Hogy tudj pampogni?
Hát ez az... kimenő trafó... én is ott untam meg. Eleve nem tudsz olyat tekerni, ami 10 Hz-ig valamennyire is lineáris, felül meg nem konyul már 12-nél Én vettem Angliából KIT-ben két STA 25 trafót, de qrva drága volt - meg a 90-es évek elején annyira nem volt eccerű Angliából vásárolgatni Szóval később beértem a MOD-okkal, átkondiztam meg átkábeleztem gyáriakat, az is jó móka volt.
A tiédben kicsit sokallom a kapacitást úgy ránézésre, meg 20 W-ért nem vesződtem volna 4 csővel, mikor az EL34 olcsó volt és elérhető. 4 GU50 itthon pihen valahol, várja, hogy egyszer (ha elmegy az eszem) építsek belőle valamit