Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudtam, de megkerestem:
http://www.szentflorian.hu/?pa...
Nekem volt anno svájci is amikor fénykorát élte, amikor kezdett tartosan felfelé menni akkor kiváltottam. Aki tisztában volt a képességeivel és figyelte mi.történik az nem került bajba. Annyira meg nem mentek oda senkihez hogy segitsen a svájcifrankosokon, aminek a tisztességtelen hasznát amugyis a bankok nyulták le.
Másrészt meg ha hitelt veszek fel, pont nem mások problémáit veszem.figyelembe, hanem hogy nekem elfogadhato legyen.
KMSZ-es vagyok
Ha tudod mit jelent
Mit győzködjek egy idegent. Leszarom mit hisz
A forgalmi az én nevemre szol, legalébbis a fordnál és mkb lizing esetén igen.renaultnál nem tudom mi van,a ford credit elfogadhato. De az mkb bármilyen autora ad lizinget, ami szerintem adott esetben jobb mint a hitel. Most nem vagyok képben ezekkel, a céges volt náluk az jo volt, akkoriban alkudoztam velük magánszemélyesre is, arra is jo ajánlatot adtak.
Hát a zsidókéhoz mindenképp
De, az övé is, meg az enyém is, meg talán a toéd is... mindenkié, aki nem vett fel pl. svejci hitelt, csak a visszafizetésbe szállt be
Ez csak úgy:
Azért nyugtass meg, hogy nem belső ellenőr, vagy valami hasonló vagy a cégnél....
Állj! Jelenleg NINCS klasszikus autóhitel a piacon (tehát amikor a te neveden van az autó, csak a törzskönyve van a banknál a hitel lezárásáig), jelenleg csak lízingre tudsz autót venni: a jármű a teljes kifizetéséig a bank tulajdonában van, a törzskönyv és a forgalmi is a bank nevére szól.

Ezért is nem mertem nagyobbat álmodni, és 800 ezer forinttal drágábban a sokkal-sokkal jobb felszereltségű (Intens) Clio-t megvenni, pedig az volt az álmom: digitklíma, kulcsnélküli indítás, navi, alufelni, teljesen digitális műszeregység, bőrülés, sokkal szebb, díszesebb külső megjelenés.
Hát persze.
Ezt is leírtam. Hülye vagy látod?
Rendben. Nem vagyok az. Legyen így
Hát, árulkodó lehet a megfogalmazás.
Kiszámolta...ide le is írta.
Ha egy nagyobb értékű hitelt akarnék felvenni,utána járnék több oldalról. Kérdezgetnék,olvasnék és körbejárnám a témát.
Mindenkinek volt erre lehetősége szerintem,de a mohóság nagyobb volt.
Az nem hülye aki kp-nak hívja a bankszámlán lévő összeget?
És az valosághü lesz?
Mert hogy szerintem nem is vagy az. Beosztást rendfokozatot bárhol bármikor közölhetsz.
Azért ha hitelbe keveredik az ember nem.árt körül nézni a hiteleket illetöen.
Nálam.alap volt mindig az elötörlesztés és a dijmentes végtörlesztés lehetösége. Ha gáz van.ki lehessen szállni belöle idöben
Pedig rá is igaz amiket felhoztál. Ha betegség bármi miatt nem tudja fizetni a folyoszámlahitelét akkor borul a számitása
Pedig akár tévét is megéri mostanság, mert sok esetben olcsóbban megkapod. Egyes autohitelek esetében szintén elöfordul hogy olcsóbbra jön ki. A tényektöl meg jelenleg messze áll, nem jelentös. a bedölt hitelek aránya. Ami meg a svájci frankos hitelek idején történt, abban a bankok vastagon benne voltak, mindenkit igyekeztek rábeszélni a hitelre akkor is ha nem kellett volna és adtak boldog boldogtalannak. Ráadásul ugy volt svájci frank alapu hogy köze nem volt hozzá, csak az árfolyamához.
hitellel sok embert megvezettek
pl a valuta alapúval olyan mértékű volt az átbaszás hogy ha kérdezted is a forint akapút úgy néztek rád mint a hülyére higy hogyan gondolod ezt hiszen a firint akspú így szar meg úgy szar
aztán ha ety tájékoztatóban az egyik termékről csak a kókat mindják el a másikról csak a rosszakat akkor ha még egyforma is a két termék teljesen más lesz a vélemény róluk
és bármilyen okos is az ember a pénzügyi szakember azért szakember mert ki van képezve
emiatt esélye sincs a hétköznapi embernek
a kuoec is átveri a vásárlót, a biztosítós is megvezeti az embert, a multi nagy boltok is rafináltan ráveztetik az embert a vásárlásra stbstb
szóval esélye nincs az embernek ellenük
Ott van Bogyó. Ő okosan gondolkodott,mert így tudta kihasználni a kedvezményeket. Így nullában lesz.
Később bukott volna sokat.
Persze ha van fedezete az más....