Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Otthon vagy meloban..... nem ugyanaz
Mond már el légyszíves hogy mi a beosztásod és a rendfokozatod!
Már most az
Faszt dicsekedsz!
Feketelistára kerülsz te is,mert nem vagy hülye...vigyázz!
Nem dicsekedtem,nem szokásom. Szóba jött anno hogy a Tűzoltóság mellett mindenki fusizik valamit. Én vendégezek.
Kérdezték én meg válaszoltam.
Azóta a sok szerencsétlen ezen rágódik. De nem csodálom. Ebben az országban rengeteg irigy ember él,főleg azok akik lecsúszottak és buták.
Itt is ez van...nem újdonság...szórakoztat
Na, mégis lesz a Tócó jegén koronázás?
https://index.hu/kultur/2020/0...
A pöstiek táposok
Csak veled lehet a baj nekünk is 4 ingatlanunk van, mégse baxtat vele senki lehet azért, mert eddig nem mondtam?
Nekem nem kell láncfűrész emberkedni,nem ilyen pókhasú bumburnyák vagyok mint egyesek
Neked hány van?
Van hiteled?
Erre lehetünk büszkék ugye?
Fáj mi?
Szar lehet anyukával élni életed teljében
Add el valami hülye T-Max tulajnak

Dobhatom ki a vasat?
vettem, már ki is vágtam 8 fát
neem, most az X-ADV tetszik, de nyugi variátor többet nem lesz
munkatársam Máltáról jött haza vasárnap, persze 2 hét karantén, de a hülye nekiállt teszteltetni. 70 ezrébe került, hogy jövő héten mehessen dolgozni, a végén saját bevallása szerint sem érte meg,
Remélem azért most motor lesz.
Ha beteg vagy nem kell teszt természetesen karantén.... viszont minden belépő csak akkor kap felmentést 5 nap után a karantén alól, ha 2 negatív pcr teszt van.... önköltségesen...
Mert még legalább 1 jó hónap van, de végülis jó lesz tavasszal is
Ha beteg vagy nem így van, mert nem kell a lappangási idővel számolni. Olyankor a tünetek megjelenésétől számítva 2 hét, negatív teszt sem kell, a BRFK járványügyise szerint, tőle kérdeztük meg.
De, egy stihl ms 170 hobbi fűrész.
Amúgy bogyó be lehet szarni, a vírus közeledik, két ismerős melóhelyen is van kócsag.
Miért, neked eddig nem volt?
Most minek vennél?
Winter is coming.
Mindenképp két negatív pcr teszt kell, utólag, 5 napon belül, 48 óra különbséggel..ha túl vagy rajta, ha nem.... nincs kivétel, addig is karantén
Hat mikor máskor? Hétköznap nem erek rá....