Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na jó hagyjuk...a lényeg hogy legyen rá pénzed azonnal.
Ha van a kártyádon 2 Milla és akarsz tőlem venni egy 2 milliós motort ,azt mondod mikor megkérdezem hogy van 2 Milla kp-d hogy nincs?
Hát ha ezt igy levezetnéd a NAV nak is, megköszönném
A rendelkezésre állás és a fizetés módja nem ugyanaz.
Neked nyilván mindegy, de amint papirozni kell máris nem az.
Talán annyi a különbség,hogy nincs nyoma ha a kezébe adod. De ebben az esetben ez is mindegy.
Régen azt jelentette. De a mai világban,főleg az üzleti életben annyit jelent,hogy a rendelkezésedre áll azonnal.
Főleg így hogy azonnali utalás van!
Ha nincs a zsebedben pénz,akkor éhen halsz? Nem!
Fizethetsz az oráddal,telefonoddal,kártyáddal...stb..2020 van uraim
Nem.....
Nem mindegy. A kp amit azonnal kézbe adnak. De akár utalhatják is, amint a lé megérkezik át száll a tulaldonjog de az nem kp. Végülis elvesztek a részletekbe, de semmi jelentösége pláne hogy senki nem vesz semmit
De!
Sokkal szebb volt így nahh...
Érti ezt mindenki, elég egy sima érettségi hozzá
A kp azt jelenti,hogy az adott összeg a rendelkezésedre áll azonnal. Utalva vagy a zsebedben,az mindegy.
Értem, csak ez most ugy látom kardinális kérdés lett
Vásárolhatsz és kiegyenlitheted bárhogy az ingatlan árát, akár utalással is nem csak készpénzben, de akár bankkártyával (ez se nem kp se nem utalás) is ha hoz terminált az eladó
Innen indult ini problémája
Így van...pontosan.
Végre valaki érti
Ezért raktam én idézőjelbe..... a lényeg, hogy nem bankhitelre vasarolsz, hanem egy az egyben kifizeted.... akinek gyorsan kell a pénz nem akar a bankra várni 1,5-2 hónapot ezért szeretem én a válófélben levőket
Te szólsz le engem majd leírod uazt hosszan ha én nem vagyok agysebesz, akkor te egy csiga vagy
Ez igy igaz. Az utalás nem kp.
a kp az kp, szép színes papírlapok, az utalás meg utalás
semmi különbség nincs közte hogy te utalod vagy a kölcsönt adó bank, a különbség pár nap plusz
http://youtu.be/GyS1CLUUp8A;list=PLW80_JNbYOKZolk3GeIA7QTRsrlpRxmyk&index=1
Akkor ne hazudtolj meg légyszíves
De elárulom neked,nehogy hülyén halj meg.
Az utalás is kp vásárlás te idiöta!
Ha kiveszed a pénzt a bankból az kb 50-70 ezer forint. Ha utalod más bankba,akkor kb 7000 Ft .
A foglalót átutalod,az ügyvédnek adsz meghatalmazást hogy járjon el helyetted. Tulajdonlap kikérés,bejegyzés max 2 hét . Ha van ismerős 8 nap.
Ha bejegyeztek akkor átutalod az ügyvédnél a fennmaradó összeget.
Na szóval...ha hülye vagy,ne próbáld már meg kilogikázni hogy okos vagy,mert még hülyébb leszel
ehhez nem értek, de az biztos hogy kp egy forint se volt
ügyvéd intézte
Na meg te sem agysebész vagy úgy látom....ez viszont hiteles.
Te tényleg ilyen primitív vagy?
De ez is “Kp vásárlás”.... a lényeg, hogy nem hiteles....