Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alfa Romleó
Na már politizáltok
Ha nincs,hát nincs. Akkor ott sem vagyok
De akkor vajon mi lehetek?
A világválságot egyikük sem okozta, csak nem gondolkodtak előre, hogy mi lehet ebből.... ha már Viktorék nem szabályozták, Feriéknek kellett volna, pláne amikor már nyilvánvaló volt a tendencia.... ezért nekik külön a qrva anyjukat.... de ezt be sem lett volna szabad vezetni.... nyilván meg volt az ok, amiért mindenki így hagyta...
Indexet olvas, mit vársz, totálisan agymosott, a valóságtól eltávolodott logikával.
A szocpolt eltörölte a Medgyesi kormány, majd elkezdték a deviza hitelt propagálni, hogy az mennyivel jobb.
Boldog, boldogtalan azt vette fel, mert az volt nyomatva mindenhol. A baloldali kormány és a bankok által is.
Aztán persze hogy bedőlt, miután jó nagy lufit fújtak.
A jobb oldali kormány már ezt kapta a nyakába, és nekik kellett visszalapátolni a szart a tehénbe.
Se a Medgyesi, se a Gyurcsány nem volt képes kitölteni a 4 évet, de nyilván a zOrbán tehet erről is.
Nem értelmezted, amit írtam.... csak elolvastad....
Kényszeresen Mániákus Szociopata ?
Na jó, kivételesen én is tudom mi az KözMunka Szolgálat Ja nem..... hát akkor mi lehet?
Na jó csak vicceltem....
...azért a 2007 után bekövetkező szar cunamit a 2002-ben leköszönő Orbán nyakába varrni elég merész - ilyet csak Bogyótól várok el
A KMSZ tudom mi, de olyan hogy "KMSZ-es" nincs.
Quad
Mindenki másképp hülye: én így, te úgy ....
Nem lakást fizettek, hanem svájci frank alapú hitelcsomagot, annak meg ennyi volt az ára.... benne volt a szerződésben, hogy az árfolyam kockázat az adost terheli..... ezt írta alá aki megvette a hitelcsomagot....
Na...végre...úgy látom más is így látja. Nem velem van a baj.
Na jó picit lehet...
Pontosan.
Attól még így van, mert nem értik meg...
Majdnem így van, de a deviza alapú hitelt 2001-ben au első Fidesz kormány engedélyezte és vezette be, viszont nem szabályozta. Államilag kamattámogatott volt, ezért nyakra főre vettek fel az emberek. Volt aki csak spekuláció miatt. Majd jöttek Feriék, akik az államháztartási hiányt az egekbe vitték, ezzel meg tovább erősítették a lakásvásárlási rohamot, de szabályozni ok is “elfelejtettek”.... ezt használtak ki a bankok.... gyakorlatilag olyan szerződéseket csináltak, amilyet akartak szabályozás nélkül.
Amikor kipukkadt a lufi, akkor meg nem volt igazán nagy választási lehetőség, vagy szinte mindenki földönfutó lesz, vagy a mi pénzünket teszik bele....
úgyhogy ezt kéz a kézben sikerült megcsinalni a vezetőknek
Okos
De ez nem annyira a bankok genyóságán múlott, hanem leginkább annak köszönhettük hogy szeretett vezérünk és annak kormánya bedöntötte a forintot. Bár ez már politika....
Ezt elég nehezen érteted meg azokkal, akik kaptak lákásvásárlásra 5-t, visszafizettek 8-at, és a végén elvitték a lakást, és még maradt 4 tartozás
A legtöbben nem voltak tisztában a képességeikkel.
De, odamentek, mikor a nagy közösből kellett finanszírozni az árfolyam gátat - meg a bankokat, ezért is kedvelem miferinket annyira ez az ő érdeme és biznyice volt.
Igen, tényleg pont leszartátok azok problémáit, akiknek az adójából ment a visszafizetés
Valahogy így
Persze hogy az, nem jotékonysági intézmény. Ütletet megy kötni az ember, pénzt kap az idöért amit nem akar kivárni ,de az is pénzbe kerül.
Az általános emberi szemlélettel van a baj..... “vettem lakást hitelre” felkiáltással indul..... nem, az emberek nem lakást vettek, hanem hitelcsomagot. A lakást a bank vette. Majd akkor vett lakást az adós, ha kifizette a hitelcsomagot. Tehát nem az adós lakását vette el a bank adott esetben, hanem visszavette, ami sosem volt az adósé..... Amennyi pénzt az ember beletett, azt a hitelcsomagba tette, nem a lakásba.... nagy különbség, bár ezzel, hogy kimondtam, nyílvan növelem a közellenség statuszomat
Hogy a kommunikáció félrevezető volt? Hát persze hogy az mindenki a saját termékét akarja eladni, amin a legnagyobb a nyereség. A bank is egy “bolt” tulajdonképpen....
Sziasztok,

szeretnék elkezdeni erdőben, földesen motorozni. A problémám a motorválasztás, mivel alacsony vagyok a 168 centimmel a krosszokhoz.
Tudna esetleg valaki ajánlani valamit ami elviselhető lenne a magasságomhoz? Válaszokat köszi :)