Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

K&H évek ota feketelistán van.a tehetetlenségük miatt. Akkor inkább otp, de a helyi BB egyenlöre tetszik. Rugalmasak, jok a csajok, egyedül a biztiör debill.
Jolmeno cégnek nem mindegy az a 60 rugó?
Amúgy meg kérdés újra hátha.
Kisteherautó, osztrák környezetvédelmi.
Van rajta valami zöld matrica, szerintem az, de megnézem.
Ez egyszeri vagy éves?
Ez nem tisztázott nekem.
Megvárom viktor mit mond a hatosági áras teszt árát illetöen, aztán leszarom a piros országosdit
Ugyis azt mondta most a fertözöttek számát illetöen, lesz ez mág több is
Jövőre, ha vége a virushisztinek.
Gyakorlatilag egykutya mind.
A K&H egy vicces cég.
Biztosítást kötöttem, mondom fizetem, kártyával.
Válasz nem lehet, nincs terminál.
Mondom ilyen nincs, nálatok van szamlam mert a terminalomat toltek vettem.
Fizettem pénztarban KP val.Ez tavaly volt, erre mondja a satrafa hogy januártól a penztar is megszűnik.
Pofám leszakad, hogy fizetek be?
Automata, kártyával.
Na mondom ti se lesztek kedvenceim.
Nem rossz ötlet
Gyere a Top Mountain Crosspoint motormúzeumba , Ausztriába. Én Svájc felől jövök, 1 órakor talakozunk ott
BB ez is de már állitolag folyamatban van az összevonás
BB, K&H.
Lőrincék a szomszédban.
Menjek át, olyan jó?
Mondjuk én a lörincék bankjába járok, lehet itt más az elvárás
900 ezren ként fizetek be, a csomag így dobta ki jól koltsegben, bár az utóbbi pár évben a kártyás forgalom dominált egyre jobban, szóval van hogy két hét is eltelik bankba szaladgalas nélkül hala az egnek.
Hat azóta nem lett jobb de járható tempósan is
Simaszkkal járok.boltba, meg bankba is. Szoktam is mondani köszönéskor hogy milyen cimleteket tartanak bent. Egy kis girhes bizti ör van akinek a lázmérö is.remeg a kezében. Eddig azt hittem nem pikkel rám
Én még voltam akkor rajta amikor nagyon szar volt. Aztán leaszfaltozták, kitály lett. Vagy három.éve voltam arra akkor már foszladozott a remek aszfaltozás.
Akkor te gyanús vagy nem vagy véletlenül terrorista?
A három befizetés közt amiböl összeadodott mintegy négy honap telt el.........
Járható, de nem a legjobb sajnos
?
Ezt nem értem.
Tökmindegy hányszor fizetsz be a számlára, amint göngyölitve eléri 4.5-öt akkor kérik a személyit meg ilyesmi és fénymásolják meg regisztrálják. És ezt minden ismételt eléréskor csinálják.
Sajnos a rendszer hetekre tartja nyilván.... azután “véletlenül” kidob ellenőrzésre
Ne masnap dobd be,tarts a szamlan egy 100 ast.
Ha másnap egy tizest dobok.be akkor is bekövetkezik. Én se egyszerre vittem.
Vigyel 4,490-et.
Na...... majd rakhatod ki azt is......

Cered állitolag már megint kurva szar lett. Gondoltam rá én is, csak visszafelé
Hat én ma voltam Bp-BGyarmat-Salgótarján-Cered-Ózd- Eger-Parád-Mátra-Gyöngyös-Hatvan-Bp körön.... nekem elég volt, a holnap a csajozase....