Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen!
A feleségem a saját szakmájában elképesztő profi és maximalista,de az életben sajnos naív. De ez általában igaz minden diplomásra,főleg a nőkre.
Nem egészen...de majd elmesélem neked egyszer ha összefutunk. Addig meg találgass csak bátran.
Halkan megjegyzem azért,mikor tanuló voltam heti kb 1 zsák selejt Nike,Adidas cipőt adtam el. Hibás nyomat...laikus észre sem vette.
Már csak ebből megéltem volna,mert úgy vitték mint a cukrot. Akkoriban ez nagy szám volt.
Az ösztöndíjam pedig akkoriban kurva jónak számított. De persze volt más is,de ennyire nem mentem vissza ha nem gond.
Mai napig imádok üzletelni.
A diák munka meg tudod mi volt? Pultos voltam a Momentben....Budai disco. Szerinted jól fizetett?
Aki igazi Pesti az tudja akkoriba milyen hely volt...meg a Fortuna.
Mondom én hogy akkor az én 1 ingatlanomból lehetne ott 5ingatlanom.
No igen,mindenki jobban látja NEKEM mi,mikor,jobb.
Eszemfaszom megáll.
Még ez a nyomorult félhülye izomagy is tisztában van a pénzügyeimmel.
Azt is tegyük hozzá, hogy napjainkban. Mindig nem volt az igy, meg aztán befektetésre senki nem a piaci áron vesz ingatlant.
Mert te vagy az ÉSZ a családban.....................nem az asszony mi?
Muhaha..............
Igen...Debrecenben nagyon olcsók az ingatlanok a Nagyerdőn. 27m2 csak 19-21 Milla
Na látod ezt mondtam!
Csak te túl hülye voltál ehhez sajnos,pedig most 10 ingatlan bérleti díjából élhetnél,miközben nem kellene bútorokat tologatnod és szerelned.
De hát kinek mennyi esze van...
Látod, látod hogy a Pipi mennyivel ügyesebb nálad? Neki megvan a 10 ingatlan, a luxusyacht, az árukészlet a boltokban - sőt bónuszban még a toka is!
Huhh,számolgattam........25 év alatt..........Kb 10 ingatlannál tartok.
Csak nem vettem,árúkészletbe forgattam.Meg bérleti díjba.
Persze,hitel,nyugdíj.................
Meg persze nem mindegy mikor és milyen formában vette.
Az hogy 4 ingatlan alapjában semmit nem jelent. Nekem egy van, de lehet hogy ahol neki négy van, ott én ennek az egynek az árából tudnék minimum 4et venni.
Nem kételkedtem, hanem a legális lehetöség érdekel
Nem csak konkrétan a te esetedben, igy általában. Cdak te pont kapóra jöttél
Mit fektettél be vazzeg
14 évesen léceltél nulla forinttal
Legyen 4 év és suli kollégiummal legyen nullszaldós az a 4 év mert ha volt diák munka akkor fedezte amit ruhára meg egyébre költöttél
Utána jöhet a munka talán tűzoltó, régen se keresték kimagaslóan és most sem, ebből még egy albérlet is kellett
Aztán volt zseton nyaralót venni
Azért ez szép mese, ha így volt mert ugye így volt mivel elcuccoltál otthonról
Hmm...és csodálkozunk miért nincs pénzed?
Erről beszéltem. Én nem építkeztem,mert elvitte volna a pénzem. Befektettem kis nyaralóba és kiadtam...aztán vettem megint és ugyan ez.
Én meg egy szöllőskertben éltem 8 évig 1 szoba+konyha. Még gáz sem volt bent.
Mások meg építkeztek akár hitelre is. Aztán eltelt pár év év cseréltünk.
Most ők ugyan ott laknak jobb esetben,én meg járom a saját utamat és élvezem az életet. Hitel nélkül...
akkor tippelek: egy buzi barát támogatott?
nekem anno volt vasutas fizetés, mellette szőlő, méhek, plusz mindenféle kisebb nagyobb másodállás-bedolgozás, a házat apóssal építettük egy csomó mindent ketten, addig apáméknál laktunk full ingyen
és így is kb 10 évbe telt mire a házat összehoztuk készre
pedig ettől többet dolgozni már nem lehetett volna, el is ment a kedvem a munkától
ha nincs jelentős anyagi segítség a szülőktől vagy máshonnan a dolgozó sosem fog jól élni és javakat gyűjteni-félretenni nagy kupacokba
ilyen nyaraló meg hasonló dolgok a 80 as években is még gombokba kerültek szinte mindenhol, balaton parton is egy telek kb egy zsiguli ára volt, egy házat feldobni meg csak idő kérdése volt, ha nem kocsmázott az ember akkor rendszerváltásig meg is lett
Nem toltak a szülők soha...
14 évesen leléptem otthonról
ha nem vagyok színtévesztő akkor nekem is sikerült volna, bár eléggé levették ezeknek a nyugdíját , pár éve ilyen 80 körüli összeg volt egy volt rendőr ismerősnek
Az életedet te irányítod. Lehetőség van,lesz,volt. Csak sokan lusták,vagy csak nemtörődömség.
Cél egy lakás hitelre,aztán 20-25 év robot. Én picit máshogy gondoltam,így csak 8 évig voltam gladiátor üzemmódban.
Pedig élhettem volna máshogy is ,de akkor nem lett volna pénzem az induláshoz.
igazándiból egy dolgozónak a kínlódás örök, még akkor is ha viszonylag jól keres
ha a szülők nem tolják meg anyagilag akkor az egész élete cumi
Nekem nem. El sem mentem volna ha feldobják.
Nekem pár fősulis évfolyamtársam (gépészmérnök!) ment nyugdíjba a rendőrségtől, illetve a NAV nyomozó szervétől 45 éves korában. Egyikük azóta unalomból - nyugdíjasként - borászkodik, a másik zenél (gitározik), a harmadikuk meg óraadó tanár egy szakközépiskolában. De csak unalom ellen, mert amúgy "mindenük" meg van.
Bármikor jöhetsz hozzám nyaralni és ha gondolod megnézheted.
Csak szólj időben...a foglalás miatt.(Hajdúszoboszló)
Itt meg ki van adva albérletbe. Még hogy a korona miatt nem lesz albérlő muhahaaa....haza se mentek a külföldi diákok!!!