Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem az én véleményem,ezek tények.
Aki kocsit meg TV-t vesz hitelre,az menjen a picsába és ott sírjon.
Megélhetésre meg senki ne vegyen fel hitelt,mert ha nem tud megélni,a hitelt sem fogja tudni fizetni!
Aztán megint jön a sírás....
Nem így van.
De az nem fáj, csak a körülöttünk lévőknek.
Rád hagyom, ez a te véleményed. Igazábol neked alapbol hülye mindenki
Nem..csak a 80%
Nem ugyanolyan emberek,mert buták és irigyek. Ezért vettek fel sokan új kocsikra,új lakásokra,miközben nem volt tartalékuk.
Egy munkahely nem fedezet! Egy társ sem! Mert ezekre nem lehet 10-20 évre tervezni. Halál,betegség,megszűnik ,elválsz..stb...stb.
Ezek mind bekövetkezhetnek,amivel nem árt számolni. De leszarták és hányan lettek munkanélkülek vagy elváltak...most sírnak .
Tudomásul kell venni,hogy van ami nem lehet a miénk. Vagy ha igen,akkor nem azonnal. Persze a bankok visszaéltek a sok mohó és buta emberrel,mert ez üzlet nekik. Pénzügyi kultúra nulla.
Természetesen a hibás én vagyok,te,a szonszéd,a bank,a kormány.....de nem őőők...ők áldozatok!
Tényleg hülye vagy?
Olvass már vissza légyszíves! Bár úgy látom felesleges....
Elvileg ugyanolyan emberek, de lehet akár értelmesebbek is mint mások, ha lenézed téged minösit.
Nekem is volt hitelem, de fizettem, senkitöl nem.kértem kölcsön és még csak zsiros kenyéren se kellett élnem.
Nem mindenki felelötlen hitelfelvevö. Épp csak a boldogulásához kell.
Régről fakad.
Szó szót követett,aztán így alakult.
Amúgy nincs vele bajom.
Lenézni?
Nézzek fel rájuk? Ez butaság...
Mi ez az állat nagy gyűlöleted Zoli felé
Aha igen, nem tudok olvasni, mint a mellékelt ábra mutatja. Sőt, senki sem akinek nem szimpatikus, hogy a vagyonoddal próbálsz kérkedni.
De nem a tied......és emiatt általánositani, lenézni azt akinek mégis van, balgaság.
De komolyan. Ilyet hogy lehet kérdezni egy fórumon?
Ez sem hivatásos...
Nem érted?
Olvass....
Meg kérdezz meg pár embert,akik az utcára kerültek mert eladósodtak.
Ha befektetés céljából veszel fel hitelt,azzal nincs gond általában. De itt magánemberek vettek fel rengeteg hitelt és nem volt fedezetüket.
Na ez a probléma...
Aztán meg ha kiderülne lenne bajság de mingyá ugyis vadászpilota lesz, addig birjátok ki
Lécciléci!
Nem mondom...nem netes téma.
https://profitline.hu/Rekordsz...

Szerintem nem véletlenül
Mint már leírtam,nem kérkedtem. Válaszoltam. De egyszerűen vagy nem tudsz olvasni,vagy nem érted amit olvasol.
https://74nullanulla.hu/cikkek...
Bogyó, mehetsz szivni...
Jah.....de ez nem magyaráz meg semmit.
Pár embert ismerek akik annyi hitelt fizetnek hogy más abbol vigan megélne mégse zavarja öket. Ha jol keresnek akkor mindegy, mire költi a pénzét. Félretesz vagy 3 évig vagy azonnal megveszi és ugyanaddig fizeti ugyanazt a pénzt.
Sok embernek az, hogy vissza kell fizetni...
Jogos.
Még mindig nem értem, mi a probléma a hitellel.......
Nincs hitelem, nem is szeretnék, de nem veszed észre mennyire szánalmas ilyennel kérkedni, hogy mennyi ingatlanod van? Hidd el, hogy vannak itt is nálad jóval gazdagabb emberek, csak nem játsszák az eszüket.