Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, kapják be, már minden 4.5 millio befizetése után átvilágit a bank. Ezt tavasszal találták ki. Ha naponta viszek be annyit akkor minden nap. Ha félév alatt gyülik ki a bejárkálásokbol akkor csak majd akkor.
Nem a vevő, henem az eladó.... bocs...
Holnap megy valaki valamerre?
Ötlet kéne mert fogalmam nincs merre kéne kihasználni a joidöt.
Ebben az a jó, hogy ha Kp-val fizetsz, a vevő teszi be a bankba és őt jelenti a bank a nav fele, hogy 2,5M nel nagyobb összeget tett be, neki kell kitölteni a pénzmosás elleni nyilatkozatot, ő pedig igazolja, hogy eladt az ingatlanát. A nav-t eddig érdekli a történet
Nekem biztos nem ha nem vagy szimpatikus
Nocsak, mégis elöfordulhat malör? Ingatlannál nincs nagy jelentösége, mert ugyis többször találkozni kell az eladoval, ügyvéddel stb. De egy jármünél nem mindegy ha rászánod a napot elmész az ország tulvégére és akkor szobrozhatsz a kiszemelt járgány mellett.
Autoért, motorért mindig lovéval a zsebbe mentem, bármennyit kellett vinni.
Persze...motort eddig én is mindig készpénzért vettem. De ott nem is 20 millákról beszélünk. Sajnos...
Jó..mert ha megmutatom az egyenleget az nem elég?
Szerintem az...
Azt gondolom, hogy a legtöbb esetben azért lehet vágni ki az akit tényleg érdekel a gép és nem csak nézegetni.meg szélhámoskodni jelenik meg.
Sajnos nem sűrűn veszek ingatlant,így elhanyagolható a rizikó
De mindenhol az órámmal fizetek. Egyszer volt csak szopás szerencsére.
Nekem nem kellett csak bemutattam de ott volt ez a lényeg. Na meg baszottul jó a gép.
Mondjuk nekem még sosem kellett leraknom, de a szándék komolyságát bizonyitja ha legalább be tudom.mutatni az összeget. Elvégre vásárolni mentem oda, amennyiben az elvárások is teljesülnek.
Azt csak példának hoztam. Hidd el, lehet bármilyen ujjlenyomatod, ha a bankod szervere döglödik épp akkor.
Biztos vagyok benne, higy többször utalok mint te
Igy a nagy számok törvénye sem elhanyagolhato.
De a bolti rendszer se más, mert akkor épp az otpnél volt valami fennforgás.
Ja mondjuk úgy nehéz kipróbálni a motort ha az eladó azt mondja rakd le az árát előtte
Adjam oda a telefonomat?
Kevered. A bolti rendszer más. Te a telfonodról vagy a gépedről utalsz a bankodból. Nekem mindig sikerült azonnal az aplikációval.
Újlenyomat és bent is vagyok a saját fiókomban...ennyi...utalok.
A terminálok más téma...
Ez meg a másik, bankkártyával biztos egyszerü kiprobálni
Mikor eladtam a duksit tizenmillás teszlával jöttel azt úgy laparták az árát össze több kártyáról, mert hiányzott 320ezer a kp-ból amit hozott a vevő. Utalt, de másnap reggel jött sms róla. Vissza lett utalva. Én kp-val mentem gülüért, eladó kért finom legyek, mondtam ha gombóc lesz próbakör alatt akkor is visszük de kipróbálom rendesen.
Elvileg. Gyakorlatilag futottam bele banki.rendszer hibába többször is. Legutobb kábé egy hete. Hidd el.kirva gyakran uatlok, számlázok stb.
Magánszemélyes ügylet esetén a végletekig támogatom a kp-s rendezéseket, de még boltokban is inkább.
Legutobb a kurva bankkártya rendszer omlott be az auchanba senki nem tudott kártyával fizetni de azzal akart. Én tudtam.volna csak egy halom idiota állt elöttem sorba aki elkezdett automatákat keresni, a szalagon kifizetelen de beütött átuval. Ott hagytam negyedora mulva a picsába.
5mp
Ez a lényeg, ezt értjük
Nincs, de a számlámon van. A kétmillának a zsebembe kéne lenni, nem hiszem hogy azonnal tudnám hozni a motort, csak miután az összeg beérkezett a számládra. Ergo a vásárlás lehetösége adott, de elöbb egyezségre kell jutnunk hogy elfogadod az utalást ott helyben amit befolyásol a net és a bankok közti rendszerek. Mig ha valoban van kp.nálam leteszem és.már vihetem is a motorod.
Még..
Attól hogy nem utalom,meg papírozzák. Adásvételi?