Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Simán lehet Kp-ban fizetni....
kp hogyan?
asszony öreganyja házát most vették meg de még a foglalót se lehetett kp-ban letenni az asztalra azt is át kellett utalni
ami volt nekik kp azt be kellett vinni a bankba és úgy utalták át a zsetont
ami nagy cumi mert 2.5 milla felvétele ismét 10 ezrek lesznek........
Egy civil rendőr Audi volt a 24-esen, myl rsz-al..... egy Suzukist rakott félre, neki biztos jó napja volt
Most jöttem haza..... a Mátrában is nyugi van, rendőr sehol.....
Mondjuk utolértem egy gixxer 1000-t.... nem a motor hibája volt, egy kövér gyerek ült rajta, most mar ez a sportmotoros divat?
minden, amit leírtam igaz

Ügyes, akkor 3hét türelem az új munkalapra
Probaltam kulon beepito embert kulsoskent.
Az idiota levagta a munkalap tulnyulasat mert neki ugy tetszik.En meg magyarazkodhattam hogy mert melyebb a nyüves tűzhely a butornal 10 centivel.
Ha bejön másból akkor nem is kell saját emberekkel bajlódni. Kiállítóterem, egy műhely ahol azonnal tudnak problémát megoldani, lapszabász gép
A végrehajtás alatt lévő ingatlanok nem jók. Sokan azt hiszik milyen olcsó,de mire vége az árverésnek,többet kipengetnek érte mint a piaci értéke.
Nem beszélve arról,hogy mind tönkre van baszva nem kicsit,vagy még a tulaj benne van. Ez viszont megint sok idő mire kirakod.
Járható út,de nem hiányzik.
A legutolsó ingatlannak amit vettem,a piaci értéke 19 Milla . Szólt az ingatlanos hogy alkalmi vétel,mert kp-ra lehet alkudni.
Ok mondom 14 misit adok érte holnap. Erre kaptam egy 16,5-ös választ. Én beajánlottam 14,5-öt,erre jött hogy 15,5. Nem kellett ennyiért.
Visszahívtak aznap este hogy 14,750 és holnap találkozunk az ügyvédnél.
Mikor találkoztam az eladóval elmondta hogy az unokája ide járt egyetemre és ő lakott benne. Olcsón vették anno,de mivel mezőgazdasággal foglalkoznak Szabolcsban,a melletük lévő földterületet meg szeretnék venni mert eladó lett és sürgősen kell a pénz. Illetve még annyi volt a szerencsém ,hogy a Nyíregyi árakat ismerték valószínű...ahhoz mérték. Na meg a készpénz nagy úr ha kell a lóvé.
Na ez a jó üzlet...
Persze, ha neki állsz, leszerződött vagy eldontod melyik ceg rendszerét veszed meg, tervező programmal, CNC gépekkel meg egy halom programmal akkor nem rossz bár képzett emberek és vevokor reklámok kellenek.
Komplex dolog most betörni egy telitodott piacra, és sok pénzt igényel befektetésként.
Csak egy vágó gép 1,5-3 millió.
Anno a Tisza bútor elem rendszeréből rengeteget forgalmazták, a csongrádi, szolnoki majd később a satoraljaujhelyi. Csak mind kifújt.
Aztán már nem volt emberem a beépítéséhez.
Így inkább elengedtem.
9 óra bolti meló után azért már nem volt kedvem 6-9 így konyhakat beépíteni, ha ulogarniturakkal meg a többivel bejön ami kell.
De voltam...jövőhéten vizsga és magasról szarok rátok...is..
Jogász...
Huszonéve vagyok bizonytalan vállalkozó s remélem, hogy sosem leszek már alkalmazott
Volt már részem jóban, rosszban, de 100X inkább ez, mint az alkalmazotti lét
Viszont az emberek meg nem egyformák
Mondtam, vannak kivételek.
azért régen csalánszopószáj meg szilikon csöcs nélkül is voltak cuki leányzók, ha az elején indul akkor 25:20-ra kell tekerni
http://youtu.be/-P7C1FYSI8U?t=1523
Neked többet kell dolgozni mint neki?
Mert ha nem akkor nem mindegy mennyit bagózik?
Nobilia, Lube ugy látom hogy ezek elég jól mennek. Lehet hogy nagyon sok idő volt kijárni az utat ennek a csapatnak akit ismerek, de számomra meglepő hogy milyen sokan engedhetnek meg maguknak sok milliós konyhát, gépekről nem is beszélve.
Nagyobb csapat kell hozzà az tény
Én sosem nyaltam segget a vasúton, igaz ugyanabban a munka körben voltam 20 év után is mint amikor kezdtem
Hiába szerettem volna bármi pluszt nem lehetett seggnyalás nélkül
Utána a Vasas cégnél is elvoltam, de amikor mások faszságai miatt egyre kevesebb lett a fizetés otthagytam
Ha nem baszakodnak a bérrel lehet még most is ott lennék
Ja, a héten volt 69e forgalom és 1,5 millió. És aki ezt belovi napra pontosan annak lottoznia kéne.
A bizonytalanság egy idö után csak akkot tényezö, ha nem jol csinálsz valamit,vagy ha folyamatosan tul akarod nőni magad,nem elégszel meg egy szinttel. Vannak ugyan kivételek de többnyire ez szokott lenni. A mégnagyobb üzlet még nqgyobb kockázat még nagyobb bukás sok embert sodort kétségek közé
Ja.....
Pedig a bizonytalanság csak egy mértékig szórakoztató,utána már gyomorfekélyt okozhat.
Én meg azt nehezen tudom megérteni, hogy valaki egy életet eltölt egy munkahelyen... 87-ben kollégáim még mindig ott vannak vasúti cég
a "bizonytalan vállalkozói létben" pont ez a buli 10x inkább, mint arra várni, hogy sorban elfogyjanak a seggek előled, hogy végül a tiédet nyalják
Ini, az jó fizetés, ha a kolléga annyit keres mint én, de napi 1-1,5 órát bagózik, azaz évente 1,5 hónap fizetést ingyen, pontosabban a bagózásért kap, és ha ezt szóvá teszem, még én vagyok a geci?
aki meglép azért teszi mert kevés a zseton
ha egy normális munkahelyen van az ember ahol jó a fizetés l, nem basztatják egész nap és a munka körülmények is jók
akkor nemigen megy semerre főleg nem egy bizonytalan vállalkozói létbe