Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ismerek néhány 39 évesen nyugdijba mentet
Szerintem senki sem szeret, csak nincs más lehetösége. A fizetések nem mindenhol érnek el az eutópai átlagbérekhez.
Én is szerettem volna 45 évesen - jó - nyugdíjba vonulni, de hát az csak az egyenruhásoknak jár(t).
45 éves kortól már élni kellene,nem kínlódni és hiteleket fizetni....szerintem.
De sokan szeretnek 60 éves korukig rabszolgák lenni. Ott valami nagy gond van.
Többnyire többet vállaltak be,mint amit bírnának. Nincs pénz,nincs megtakarítás,nincs befektetés.
De jól van ez így..
Sokkal többel: most 850 ezer kedvezménnyel kaptam meg a kocsit, és azóta már pluszban (!!!) 250 ezerrel emelkedett is az ára. Jövőre meg sacc/kb. egy millával ismét többe fog kerülni (a 2021 januártól esedékes, 95g/km CO2 kibocsájtás feletti büntetések miatt), tehát soha nem kerültem volna közelebb a megvásárlás lehetőségéhez. Nem keresek annyit, nem tudok félretenni annyit. Gyűlölöm a hitel minden formáját, de ha az életben egyszer új autót akartam, akkor meg kellett lépnem a dolgot. A folyószámlahitellel most "jól jártam", mert a dögvész miatt ez év végéig 5,7%-ra van maximálva a THM-je, addig kell kifizessem. 3 kiló letudva, még maradt 470 ezer belőle. Legrosszabb esetben a január elején esedékes fizumat egy héttel előbb elkérem a főnöktől, és akkor beleférek az időbe.
úgy mint hajdanán a tsz kombájnosa aki napi 25 órákat dolgozott, hiszen az ebédidőben is dolgozott
Mondjuk kiváncsi lennék hogy egy alkalmazotti jogviszonyban álló középkorú magánszemély hogyan tud LEGÁLISAN négy ingatlanra szert tenni, ugy hogy azért nyaralni és wellnesezni jár egész évben, költséges hobbykat űz, stb. Öröklés, gazdag szülők nem érnek......
Nem turkálás, csak gondold végig számszerüen is amit leírsz.
mesélni tud szarul

van az a bölcs mondás hogy: aki sír attól el kell venni......
a rövid futamidő 2-3 év még nem ver a földhöz, de a 4-5 se annyira gáz még
nem megy el sokkal több zseton mintha gyűjtögeted és közben mennek az árak felfelé
amint láttad is ha még egy évet vársz a vásárlással ilyen 500 ezrekkel ment volna fel a kocsi ára
ez kb annyi mintha 5 évre vettél volna fel 2.5 millát mert az nagyjából 3 milla visszafizetendő mert nagyjából 50 ezer a törlesztés
egyedül az a bukó ha pl elkap egy szívinfarktus és még ha nem is visz el akkor se lesz egy ideig pénzed a törlesztőre
egy ismerőst is majdnem elvitte valami hasonló kórság de túlélte, olyan 2 év múlva már tudott bottal menni, de jó sokáig le volt bénulva
Ha nem lennék az,már agyonvertem volna itt az összes nyomorultat...
Nem vagy valami okos. De ez itt nem meglepő
Hát...valamit szarul csinálsz.
A hitel nem szégyen - csak kellemetlen.
Hitelből van minden, a haver megmondta a tutit.
Imola? Ott én is motoroztam párszor:
Hálásról szó sem lehet!
Te ne elegedetlenkedj..... nagy ház, új auto (most rakod össze), két nagymotor, óriási üzlethelyiség..... valaki végre észreveszi a kis embert is, rögtön csak a harácsolás
Hálás vagyok.... végre valaki
Na, csak tud ki az első.
megsajnáltalak, kezdek félretenni neked
Tényleg igaziból van átalakítva Szerintem valami török és azért csinálják mert így sokkal többet lehet eladni belőle
egyezzünk ki a bock-ban
ami azt jelenti hogy 2 sörétes cső van egymás alatt
a 12-es meg az űrmérték
az hogy replika igaz de akkor a kocsid is egy autó replika
és pont azért szép mert 100+ éve is kb ugyanilyen volt
állítólag ez új éles lőfegyverből van átalakítva, szerintem meg azért vannak ezek átalakítva mert sörétesként egy fos lett volna és inkább lett belőle játék puska
Neeeeem..... nektek engem, a kisvállalkozót.... nincs 4 ingatlanom, 14 éves autóm van, kis házam, 15 alkalmazottam, akiknek szintén enni kell.... értsetek mar meg végre, hogy itt ti vagytok a burzsujok.... nagy ház, új autó, csak a költés/vásárlás mindig.... a szegény kisvallalkozót meg eszre sem veszitek.... a ssangyong is kútba esett.... aaaaa pofoz az élet és most is engem akarsz kihasználni
Hasitasi elemében volt az éjjel pedig jön a második hullám, kezdhetne rinyálni
Ezen IS