Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már 19-ben is Triumph 765-ös 100kw-os blokkal mentek
Nem tom, nem volt gondom, proba igy volt,utana elso korben a beszamitas a szokasos, hahu megnez, kb 3 kiloval az ottani ar alatt kinal, hja, ez van probaljam eladni.
Ez sikerult. Odamentem, ar 3,69.Mondom lehetne engedmeny, igen, 3,49.Jo,de szurke kene a fekete nem tetszik a feher snassz. Rendelni kell. Jo, nem sietek. Utaltam az eloleget, talan egy honap megjott, utaltam a tobbi, dideregve hazahoztam, esoben.
A Krisztiannak van egy semleges stilusa, de semmi komoly.
Ha 1250 volt durcibol tuti nem 900 al kezdenek, mas liga.
Akkor oké.
Regi tortenet.
Két ismerösöm tért be akkor abba az egybe komoly vételi szándékkal tiger 900-ra. Az egyik zsebbe a pénzzel, de értelemszerüen ki akart probálni egyet mielött megveszi. Ott is erös problémák adodtak aztán meg engedni.se akartak, plusz dolgokat se akartak adni, a válasz az volt hogy örüljön hogy a legjobb motort veheti meg. Na ezena ponton hagyta ott öket és vett egy gs 1250-et. A másik elsökörben beszámoltatni is akart ugyanott de nem feltétlen, de kibaszott flegmák voltak és ott hagyta öket.
Mi van?
Amugy anno kolcsonadtam a kopasznak, be is kuldte a susnyasba.
Kereskedesek?
egy van.
idopont egyeztetes utan felultem, elvittem egy orara.
mondjuk felet akartak.
Mondtad 3kiló felett elmegy még eddig nem jelzett a szegénységjelző mindig előbb löttyintettem bele, és mondom, kétezerért tele kérem.
fene tudja benne volt
mért vagy 6 féle adatot
De azért nem lincseltek meg remélem.
Áhh, eszembe nem jutna. Majd valami teszt motort, de a triumph kereskedéseknek rossz hirük van, beképzelt faszkalap kereskedökkel.....
A moto2-ben idéntől van a triumph, a Te motorodnak még nincs köze a moto2-es géphez
Csak ne az enyemet.
A 675 sosem volt moto2, de az oraja gyarilag tudta ezeket a nagyon fontos infokat. Kar hogy uzemanyagszintjelzot csak 13 utan.
Akkor jól választottál, neked kell elégedettnek lenni
Sose mentem még háromhengeressel, de egyszer kiprobálok egyet.
Azt látod nem tudom, viszont amire nekem kell arra tökéletes.
Akkor az mindenre is jó
Na jo, aztán jutott eszembe, nem mindegy az ország mely utjain, sürün lakott települések zsufolt főuttal nem jo megoldás.
Eredetileg az volt gp2ben azt csináltak egy utcai csupaszt ez lett a kisebbik ha jól tudom, de nagyon kutya és imádom.
Akkor jóval kevesebb, de én nem vagyok motoros, csak egy lődörgő.
Verseny motort vettél?
Van az enyémen is ilyen funkció, meg még jóval több köridők stb, fiszemfaszomok...
Dehogyis......
Ilyeneket minek tárolni? Mondjuk én még egy motoron se találkoztam eme funkcióval