Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez Imola-Kánó környékén van. Am meg mit hisztizel? Születtél volna afrikába koszosfaszú bozótlakónak, ezt is csodás pályának látnád, a teve sem botlana fel rajta.
Az újszászi sem volt piskóta kb. 30 évig ilyen volt. Kb. 5-6 éve felújították (nagynehezen) sőt idén a felüljáró is elkészült a 4-esen keresztül, úgyhogy nem kell minden alkalommal az életemet kockázttni az átkelésnél amikor a tiszatóhoz megyek

Márhogy a képeket úgy kell értelmezni, hogy ez aszfalt út lenne
boch
vágom, hogy gumilövedékes.( a 2-ik képen benne is van a patron. de akkor is egy bocsh 12-es replica
Pénzt? azt alfa igérte nekem nincs négy ingatlanom kiadva mint neki csak 3
válthatnál már te is valami rendes sörre a lidlis helyett
akkor azt jól elqrtad 89, ben a 7 ft-ot érő kelet német márkát egy az egyben cserélték 35 ft-ot érő nyugatnémet márkára
most mi következik?
Mond el mi bánt mesélj magadról
ilyen aszt kész
ezen?
most lettél 1/1-es cégtulajdonos Inkább neked kellene osztogatni a zsét az ilyen elesetteknek mint én is vagyok
kik ezek a roszarcú emberek?
Gondolom valami ukrán idénymunkások borsodban
Balkán
Az a helyzet hogy ha valóban sportoló lennél és még versenyekre is járnál,akkor nem hangoztatnád hogy kit hogyan ütnél ki.Van egy kollégám,amatőrben magyar MMA bajnok,de soha egyetlen egy szóval nem kérkedett ezzel és nem is mondott olyat hogy majd így meg úgy megverlek,még ha belekötöttek is próbálta a szebbik utat választani.Pont azért mert a sportnak a sportszerűség az alapja,az pedig hogy küzdősportoló létedre egy küzdősportban járatlan embert fenyegetsz veréssel a legkevésbé sem sportszerű.Tehát biztos hogy nem vagy sportoló.Meg aztán amelyik kutya ugat,az nem harap.
De legalább én nem mondtam, hogy megyek
Az nem sörétes amit linkelt. Okosabb nem.lettél a járvány alatt
Ez egy sima boch 12-es sörétes Semmi különleges szépség nincsen benne kb. az apróvadas(fácán, nyúl) vadászak a 95%-nak ilyen a fegyvere
Édesepámnak is van egy ilyen kb. 40 éves pont így néz ki Mondjuk annyi különbséggel, hogy 2 elsütő billenytyűvel szerelt. A hátsó billentyű a felső csövet üríti az első az alsót
ezeket a fegyvereket a lapostelóhoz tudnám hasonlítani, mind ugyanúgy néz ki legfeljebb a logó más
Affene. ... tese.
Pénzt nem viszek.
Pedig gyere......
Biztos, hogy nem megyek arra.......
Persze, kell.
Mindenki pénzt vigyen?
elméletileg ezeket miattam készítette be a pult alá