Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor?
Bejossz?
Hozzal penzt.
Akkor elviszlek néhányra.
én megyek
szerintem a combal nincs gond Abból van neki, pont a fölösöket kellene eltüntetni
mondjuk az abaúji részen(Borsod-abaúj-zemplém) ezek jól elhatárolhatóak egymástól megyén belül ) 2 éve jártam. Hát muszály voltam megálni 1-2 fotó erejéig Ilyet még az újszászi bekötőn sem láttam ami 4-5 évvel ezelőtti felújításig legendásan szar út volt. nos abaújba akkor ezt lőttem most meg most júliba meg zsír úton mentem
július végén töltöttem 1 hetet a zemplémben nem emléxem nagyon gáz utakra pedig cirka kb. bejártuk az egészet
sajnos az 52-esnek vannak hasonló szakaszai
állítólag a 7-8 as években az andrási út helyén is a duna folyt
Kemény vagy csoki.
Minden nap végig olvasom! Az hogy megéri e, az egy jó kérdés.
Az azért nem olyan rakéta kilővés még....
Én már este nem annyira szeretek, csak ha muszáj....
Az a probléma, hogy nagyon gyorsan odaérek, ahol sötét van!
Ráadásul nem is látom van-e valami az úton....ami nem oda való.
Legalább megérte?
Látom zajlik az élet. Huh, mire vissza olvastam!
Muszáj volt. Az elmúlt két hónapban egyszer ültem motoron, amikor műszakira vittem.
Ma megin szihopata voltal?
http://youtu.be/gZgWE90ue30;pp=QAA%3D&ab_channel=Zorallzenekar ez is faja!
Még most is vigyorgok - bár ehhez a sör is hozzájárult szerintem. Meleg volt még így estefelé is, szerintem a hétvégére tervezett egész napos túra (Balaton-kerülés) helyett inkább elmegyek mindkét este ilyen 150-200 km-es karikára. Ez pont elég is volt, rohadt jól esett. Semmi derékfájás.
Az a plusz egy kicsi micsoda? Lejtö? Hátszél? Vagy lábbal rárugtál kettöt?
Nyút a gyors gáz kérem.
Előzések közben azért volt ám sokszor csutkagáz - plusz egy kicsi.
Há öreg... akkor nem csavartad ki a nyakát bakker.
Nem tudom ki lehetett, nem láttam az arcát: Földvárnál én jobbra kanyarodtam Kecsó felé, ő meg ment tovább egyenesen, Pest (illetve Buda) irányába a 6-oson.
Maiden feldolgozás azért.