Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolod, hogy én ezt nem tudom?
A stíluson már nem akadok fenn, de hogy nem hoz pénzt? .
"Mi volt ebben a trágár? " Na ez az! Kevés volt!

Kopjak le rólad?! Mégis, hogy képzeled ezt?! Hát de Te vagy a nagy alfa! Iszom minden szavadat! Ne tedd ezt velem!
Ne már...ez mindíg meleg pedofil volt?
Durva...
Trágárság?
Mi volt ebben a trágár?
Figyelj Gabóca!
Nem vagyok buzi legnagyobb sajnálatodra. Kérlek ne haragudj...
Keress más pasit akit cumikázhatsz ,én nem szívesen keresem az ilyen “emberek” társaságát.
Ha meg gyerekekre szereted verni ,abban sem vagyok társ.
Úgyhogy nem vagy méltó a társaságomra ne haragudj.
Magyarul...kopj le rólam!
Mindig van, aki megakad a stílusán..... pedig aki régóta figyeli a tevékenységét az sm-en, tudja, mindig ilyen volt.... ez egy forum, nem kell élesre venni a dolgokat, nekünk mar az lenne a furcsa, ha megváltozna, azt hinnénk baj van
Alakul, de még nem az igazi! Még több trágárság még kellene bele!
Neked mi a bajod Gabcsi?
Nem kell nekem felétek semmit bizonyítanom. Nekem elég bizonyíték vagy te pl.
Egy buzibarát(vagy buzi) ,akinek nincs baja a pedofilokkal se. Természetesen a cigányok is beleférnek az ízlésedbe
Mindezek tudtában nem érzek bizonyítási vágyat ne haragudj
A supermoto bejön a srácoknak?
Megint ez a lejárt lemez?! Ezt már láttuk fél éve is! Tényleg erőltesd már meg magadat! Nem szégyelled magad? Ennyi telik a nagy alfától? Kiábrándító...
Szerelmes vagy belém mi?
Gabócaaa
Istenem
Kell na, hozzád.
Tudsz Te ennél többet is! Hiába vagyok csalódott, azért hiszek benned! Majd holnap jobban fog menni!
Most hozod a zsozsót vagy nem?
Max elmész egy buzibárba vígasztalódni
Mit mondtam?! Újat kérek! Ez már kevés ide, új idők járnak. Valami ütősebb duma kell ide. Ha nem vigyázol, nem sokáig leszel így alfa...
Ha holnapig nem találsz ki valami nagy durranást, akkor mélységesen csalódott leszek.
Bevallom őszintén leszarom hogy TE mit gondolsz!
Véded itt a buzikat meg a pedofilokat?!
Meg ide több kell? Na takarodj mááár...
Ugye viccelsz?
És Te mit csinálsz itt?
Bevallom őszintén én nagyot csalódtam benned. Azért fél év távollét után ennél ütősebb visszatérést vártam tőled. Ehelyett nyomod ugyan azt az óvodás dumát. Bocs de ide ez már nem elég, többet kell nyújtani. Újítani kell! Merészen! Hadd legyen büszke apuci, anyuci a mi alfánkra! Tudsz Te ennél jobbat!
Egészségedre papám
Mit csinálsz te itt?
Asszem bontok egy sört........
Tehát, ha nem hangoztatom, hogy utálok valamit/valakiket, akkor az azt jelenti, hogy szeretem azt vagy őket?
Egyébként itt most én kérdezek.
Na melyiket csinálod...erre válaszolj légyszíves.