Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Akkor az alap probléma hogy hiába több a lehetősèg ès a pénz, számla kell róla hogy mire költik!
Komolykodjunk kicsit.
Az ÁSZ az SZFE-nél 14-15-ben járt.

https://www.asz.hu/hu/sajtokoz...

Az ezalényeg szerint IS 17-ben német tulajdon volt.
Hogy a viharba kutakodjanak lölö után 14-ben?
Akkor még nem is volt ott.
Az ezalenyeg.hu-nál?
Az ÁSZ-nak nem inkább it kellene vizsgálódnia? Közpénzek, korrupció, lopás, az ország megkárosítása:
https://ezalenyeg.hu/kozugy/ma...
Tömörítve.
Adott a színművészeti.
Amint átlagéletkorban KB 70-75 éves volt komcsik irányítanak.Már a módszerváltástól is uszkve 30 éve.
Ez a szűk kör félti a hatalmi pozícióját és a gazdasági monopóliumát.
Mellesleg a saját ideológiájukat tolják a tanulók felé.
Anno már a metoo botrányba is belebonyolódtak.
Aztán az ÁSZ vizsgálat is finaszírozási átláthatatlanságokat és jó magyar leosztásokat talált.
A többi egyetem már átment alapítványi rendszerbe,az MTA sem annyira tiltakozik már mert több pénz jut a kutató részre,nem akad meg igazgatói szinten a MOME se tiltakozik,csak pár hallgatója.
Na ez az egyetem finaszírozását akarják kuratóriumi formába áttenni.
Majd jön bogyó és F2 és elmondja hogy orbán le akarja rabolni,kipusztítani az egyetemet.
Holott az a tényállás hogy az oktatók és a diákok azt akarják hogy add az adófizetők pénzét és kuss mire.
Semmi beleszólása sincs.Senkinek.
Há milyen liberális gondolkodás ez kérem?
Amúgymeg az egészségügynek jobban kell a pénz,szóval szerintem zárják be,és lehet piaci alapon tanulni ripacskodni.
Most mi is a bajuk? Csak röviden, tömören!
A tv-ben mikor láttam pár perces riportot, a nyilatkozó/tüntető fiatal picsa egy értelmes összefüggő mondatot nem tudott összehozni!Kérdezte tőle a riporter hogy mi ellen tüntet és mit akarnak elérni, de nem tudta megmondani!Nem is néztem utána eddig hogy mi ellen tiltakoznak!
Csak kérdezek.
Szükség van egyáltalán állami adófizetői pénzen egyetemet fenntartani színészeknek?
A tiltakozó srác beszélni nem tud rendesen,és a felírt szöveget is eltéveszti.
Régi szép idők... nekem 92-ben volt az első gépem, az akkori főnököm raktárából kapartuk össze, darabokban, nekem kellett összerakni. Viszont kaptam egy 80 MB-os vinyót is, ami akkor UFO-nak számított
Ez a gép alapozta meg akkor a később nagyívű számtech szerviz és kereskedő karrieremet - ami gyakorlatilag 2008-ban le is áldozott. Elég is volt belőle.
Ja, most télleg funkcionális analfabéta voltam nem 91-ben voltál 17, hanem 94-ben. és gondolom, ennyi rengeteg ésszel rögtön felvettek!
Matek és az értelmezés nem az erősséged, mi?

Most is gazdag vagyok . Bizony nem volt olcsó. Nem boltban vettük. Volt egy ismerősünk aki ezzel foglalkozott.
Még előtte az Enterprise 128-as számítógépet is ő csempészte be alkatrészenként.
Apám azt mondta hogy ha teli írom a memóriáját általam írt programmal, akkor vesz egy AT-t. Teliírtam
?
17 évesen középsuliba? és addig mit csináltál? vagy buktál 3x elsőben?
Egyébként ta akkor qrva gazdag gyerek lehettél, mert 91-ben egy 286-os 3-4 havi erős fizetés volt, és beszerezni sem volt könnyű, nem árulták minden sarkon.
DR DOS https://en.wikipedia.org/wiki/DR-DOS
Ez volt előbb, Bill innen lopott egy csomó dolgot az MS Dos-ához. pl. pont a hálózatot parancssorból tudta, bele volt építve. Hálózati környezetben ezt használták az MS DOS elterjedése előtt - vagy azok, akik nem szerették a korai bugos msdoszokat
Koszi, az lesz.

Nálunk mondjuk nem működött volna, de akkor meg is érdemelted ha ezt megoldottad.
Főleg ha a marhák a Biost sem védték le
Addig 25 kw, és igen: elmehetsz hamarabb is .
Vasútnál az os2 volt az alap oprendszer
Utána win xp és virtuális gépen ment az os2
Mert volt olyan program ami win alatt futott de a régi irányítási rendszer maradt os2
Volt némi anomália mert hol átvitte az adatokat hol nem
de azért nem hagytam magam

feldobtam egy linuxot a gépre aminek a partíciója nem látszik a win alól a boot szektor meg egy pendrivén volt
ha bent volt a pendrive akkor a linux indult ha nem volt benne akkor a win

ha fizikailag ott a net szoftveresen nem hagyom magam szopatni
Koszi, az nekem meg egy ev. Addig csak 25kw-ig vezethetek, és ha előbb szeretnék 35 kw-ot akkor menjek el előbb orvosira? Egyáltalán egy évvel hamarabb elmehetek orvosira?
A következő orvosi megújításkor automatikusan A2 lesz.
Nálad is szar?
Sziasztok!
Egy kérdés: Nekem még Akorl. jogsim van, az átminősült automatikusan 25kw-ról 35kw-os A2-re vagy továbbra is létezik az Akorl.?
Mondjuk az csak a VNC-vel volt. A DameWare-el úgy bele tudtunk nyúlni a gépbe hogy észre sem vette a USER
Sok rohangálástól megkímélt minket. Egyszer kolléga felesége felhívott minket, hogy a laborban a kollégája szar zenét hallgat, mit lehet vele csinálni.
Kétszer elnémítottunk neki, aztán kilőttük a processt. Aztán meg jött hogy valami baj van a géppel. Beadtuk neki, hogy vírust szedett össze az illegális MP3-akkal
Ja, tudom, ezért nem értem miért pont DR DOS?
MS-t használt szerintem mindenki.
Neked én is korlátoztam volna