Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugi, az ellopott gellérthegy tuti odakerül.
Nem mondtam, hogy nem. Egész kellemes hely, csak azt mondtam a forgalom nem olyan nyugodt és békés ahogy Ini emlékszik.
Pesten is jól lehet közlekedni...csak ne a reggeli, déli, vagy esti csúcsban akarj elindulni

Nem is a forgalom sűrűsége ami feltűnt, hanem az, hogy már a Pestinél kisebb forgalomban sem tudták, hogy kéne kezelni és már mentek ezek a szokásos dugó stressz által kiváltott agresszivitások, hogy kiteszem az indexet és rágyorsít, nehogy beférjek. Pesten azért el elég ritka, és ha egyik meg is csinálja a következő beenged, mert tudja hogy másként senki nem tudna előre jutni, ott meg kb. mindenki. Aztán meg meg volt sértődve amikor pestiesen mégis bementem
Mondjuk az is igaz hogy az ottani kollégát vittem a Pesten, azt már rágta a kefét hogy milyen nagy a dugó, ő nem bírja. Mondom neki hol? Tök jól lehet haladni csak szimplán sok a kocsi.
Hegy az nekünk se ártana néhány
Buzi vírus miatt az erdélyi menetek is elmaradtak
Szerintem egy élhető város, bár annyiból megkövetlek, hogy élni valójában az egyik agglomerációjában élek és vannak ugyan dugók, de ésszel megoldható.
Ha hegy is lenne a közelben akkor a világ legjobb helyei közzé tartozna.
Így csak nem szar.
https://24.hu/belfold/2020/09/...

Nabazzmeg........fele országot Lőrincné kapja akkor.......
En meg kihagytam debrecent.
Tapasztalat
Te megmondtad, én meg itt élek.
Van egy aluvázas, 28-as Neuzer trekking bringám, de rohadt lusta vagyok tekerni.
Ilyen dolgokról ő nem tud, mert nem írta meg az index, akkor az nem létezik
Van egy eladó 29-es kellysem ha gondolod, csak nagy neked kicsit de van egy 26-os stumpjumperem is, az is eladó. Mind a kettő M-es
Igen minden libsi azt hiszi mindenki más hülye és csak ők tudják az igazságot.

Ezek a libsik. Ezekkel a bűnöző csürhével vagy együtt, ez a liberalizmus jelenleg.
Gyilkolnak, koncepciós pereket indítanak, saját bűnözőiket kiengedik, fosztogatnak, gyújtogatnak. A kommunista diktatúra legsötétebb éveit idézik meg, ugyan azokkal az eszközökkel, jelszavakkal, jelképekkel.
Vagy ezekkel nem vagy együtt? Ezek nem libsik? Pedig ugyan azt a vallást vallják mint te. Ezeket élteted.

A kereszténységnek olyan bűnöket hozol fel, amit 500 éve követtek el a kereszténység nevében, ezt pedig most a liberálisok.
Mondjuk most igazavan, de en ugyelvetetem a cliot ferivel toled hogy cssk ugy zorog.
Es betiltatom ezt a szint.
Minden biciGlis szellemi árvízkárosult?!
Ok, értem. Amíg lehet addig kell rendbe tenni, mert ha hatalomra jutnak Bogyóék, akkor örülhetünk ha nem dózerolják le mint a nyugati libsik.
Hogy miért most? Mert hosszú sorokban jönnek be ezek az állatok akik leszarnak mindent, meggyaláznak bármit.
Dehogynem. A kommunizmus is egy vallás. Ezért üdözik a mai napig a kereszténységet, mert nem bírják a konkurenciát.
Jó, de miért most, és hogy jutott ez eszedbe?
Amúgy az egyház intézi ezt. Ahol nincs közösség ott, nincs aki ezt megcsinálja.
Persze, bar te csak atcimkezted, mint a mokus, annak is csak a PR-ja jobb, de ugyanugy ragcsalo.
Nagy a szerelem....így szeretem
Az enyém? Liberalizmusba kevesen szoktak belehalni.
Mondom hogy kapirgalod.
A tortenelemkonyveket meg nem mindig ugyanugy ugyanazok irjak.
Es szubjektív.
Ha kivonod a vallast ugyanaz marad, embercsoportok erdekei utkoznek.
Es a haboru csak politika folytatatasa mas eszkozokkel.
De mint mondtam ven komcsibol sosem lesz szalonna.
A te vallasod kb 50 millio halottat kovetelt, csak azt az elotted tortenelmet iro tobbi ven komcsi nem irta le.
A vallás jó dolog. A legtöbb ember e miatt halt meg kb...