Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg sok rosszat is. Lásd a történelem könyvekben.
Nem.
Soha nem mondtam ilyet, egyszer nezd meg Hacksaw Ridge cimu filmet.A hit altal kurvasok jo dolgot tesz az ember.
Te a budos eletbe nem vittel volna ki egy embert sem, nem hogy 70 felett onnan. Max osszegombolyodve vinnyogtal volna.
Mondom ugy hogy nem vagyok vallasos. Semennyire.
Komplikalt dolog es egy ilyen fen kommunista meg csak kapirgalni sem fogja tudni.
Még többet kellene újítani.
Hegessz össze kettőt...akkor talán
Ez szóról szóra így van!

Amikor pár éve írtad, nem igazán hittem neked hogy ezek milyen jók, pedig igazad volt!
Azóta rájöttem...

Az enyém ugyan még annyit sem ér forintálisan, mert egy tádé Scudót vittem haza, de ma már nem is értem hogyan járhattam bármi mással?
(Bár bevallom én kifejezetten élvezem hogy csórónak néznek, még a kőműves-csomagtartót is fenn hagyom néha )

Rövidebb mint egy kombi Astra, mégis belefér 4 köbméter cucc vagy 9 személy.
OK, pályán nem hajszolom, de 5-5.5-ből elvan ugyanúgy mint bármelyik családi autó. Bontott alkatrész hegyekben. Gombokért. Mit várhatnék még?
(na arra meg van egy kis E36-osom... )
Ilyenek ezek a libsik....

Én nem vagyok vallásos, megvan a saját véleményem az egész hitről. DE! Szerintem most nagyon sok pénzt kellene beletolni a templomok, emlékek renoválásába. Az összes útszéli keresztet fel kellene újítani, minimum körbekapálni és megtisztítani. Templomokat felújítani amennyire lehetséges.
Te is azt mondod, hogy a vallás mentális betegség? Végre valamiben egyetértünk.
Az EÜ koltsegedet se nekem kene allnom.
Tavasszal lesz egy GéeSöccázam, ha érdekel!
Sőt: az egyházakat is kizárólag a híveinek kellene eltartaniuk, és nem nekem (is).
Nem!
Mondtam hogy az idei évet kihagyom a repülés miatt.
De jövőre veszek valamit.
Jol.van ez igy. Ezt tenném a focival is, tartsa el akinek igénye van rá. Aztán ha önfenntartoak tudnak lenni akkor jo
Kopasznak eldurrant az agya
http://youtu.be/6lsXji3hNSk
Vettél már rendes motort ?
Tehat fogsz fizetni. Besz...ok.
Tőlem akkor kapnak majd pénzt, ha látom mit képesek produkálni.
Tejelj oda is necsak a masik 20 oldalnak.
Mar üzemel a tarha rendszer, de a lap meg nem indult.
https://24.hu/belfold/2020/09/...

Bogyónak.....csak az információáramlás folyamatossága miatt
Nem sok időm van mostanában.
Jajj hát már hiányolt itt mindenki téged
Pontosan.