Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazad van öreg. Reggel a befelé vezető utakon, nem ritka az 1 órás araszolás az ingázók miatt.
Sok vidéki kollegám panaszkodik e miatt.
Na feljövök és egyből egy okos hozzászólás
Akkor kijavítanálak ha nem probléma.
10 perc alatt nem hagyod el Debrecent ha dugó van
Az agresszív sofőrök pedig nem az “Alfák” ,hanem a te fajta kis izémizék. Ugyanis az Alfák nem csúcsidőben járnak dolgozni ,vagy ha mégis ,akkor a belvárosban illetve a Nagyerdőn laknak. Nem úgy mint te pl
Jaja: az életben ami jó, az minden drága, hízlal, törvénytelen vagy erkölcstelen.
A lónak a faszát nyugis - nyugis volt '85-ben, amikor eljöttem onnan.
Egy reggeli csúcsfogalom ugyanolyan dugó mostanság, mint Pesten.
Aki tud vezetni, annak ez nem probléma.
Mármint nem Miskolcon. Ott csak a fürdőig mentem.
Miskolcon nem jártam sokszor, de Pesthez képest feltűnően figyelmetlenek és agresszívek az autósok.
Asszony onnan származik, szóval gyakran járunk arra.
idén nem voltam egyszer sem a vírus miatt, de különben sokszor voltam, múlt évben is vagy 6-7 alkalommal ebből egy hajdúszoboszló-nagyerdő minden nap 2-3x
szerintem akkor is nyugisabb mint a többi nagyváros
Az egyik garnitúrás cégnek volt egy milliónyi Km-es D4D kisfülkés pusztulata.Nem akarták eladni pedig már a felépítmény is hullott szét.
Na az pusztulat kényelmetlen ogrepózban kell vezetni,a keréken ülsz,hintázik mint a rosseb.
Hála az égnek egy kirúgott németben dolgozó építőbrigád kiütötte a sofőr alól az egészet,az alváz is meghajlott.
Francokat nem. Nem tudnak vezetni és még agresszívek is mert "nagyváros"
Annyi előnye van hogy a legnagyobb dugóban is elhagyod a várostáblát 10percen belül ha egy irányba mész, így mire felbasznád magad a sok Alfán, már el is hagytad
Környező településeken már valóban nyugi van. 40km/h csúcssebesség és néznek hova száguldozol.
Azok a Hájszok a világ legjobb autói... ha csak arra kell, hogy eljuss A-B-be, bár a fogyija mai léptékkel sok.... de motort se 125-öst vettél. Arra gondolok, hogy az autó valamelyest élvezeti cikk is, nekem legalábbis, és arra a Hájsz nem lenne jó. Elég rövid az élet, abból is sok időt töltünk az autóban, legalább élvezzük A villanyautókkal egyébként nagyon élvezetes közlekedni - suhan csendben, megtorpanás nélkül gyorsul azonnal - viszont elég drága. De mi nem drága, ami korszerű, és élvezetes?

Holnap megyek Debrecenbe, Erdőspusztára
dynában simán elfértem 190 centisen, bár akkor még 100 kiló fele lehettem
Nameg a rakméret.
Hozzászoktam a hodály ducato,iveco mérethez.
Nem a csináltatása,csak ezek a korabeli japok kurvára gnom nem emberi alkatra gyártották.
Ahhoz fakírnak kell lenni.
Egy mai kisteher kínálat európából sokkal jobb kénylmet biztosít mint a régi japok,vagy koreaiak.
A Dyna,cabstar,hándéj vonal valami brutál.
debrecen nekem is szimpatikus hely, egész nagy de többségében nyugis, még egész belül se idegbeteg a nép, pl miskolcon sokkal több anomália szokott lenni
Debrecenben nem akkora gáz s magamnak csinálom.
Nem sértés de inkább talicskáznék mint városban keringjek 30-40ezret egy hiace-al.
Úr Isten, úr isten!!!
http://youtu.be/BoByzNw44vs;feature=share&fbclid=IwAR2a2a3sBcvq9D2cLC2hoFeMNQEMbA1rxVlr9rUiStQIlRnGyi81esemISA
De ha el akarsz menni valahová akkor legyen valami fosod is.
A töltés sincs ingyen.
Otthon meg a fizetősön bár jobb mint a benya, de nem nagy biznisz, az ingyenesen azért már megéri.
Pl. nekem van egy 2002-es Hiace-om.
Családi is és munka ótó is mert csak nekem van jogsim.
Páran néznek szánakozva, de pont leszarom.
Ami elkopik kicserélem oszt csók, 415000 van benne, olajat nem eszi, sosem romlik el, évi 30-40ezer között megyek vele, zömmel városban.
Ezt nem sok modern dízel díjazná hibamentességgel.
Szóval lehet köpködni a régi romokat, de a tököm sem tesz milliókat egy szaros kocsiba, inkább elutazzuk a zsét, minthogy feszítsek valami új hulladékban amiben lépten nyomon kimegy valami Xszázezres dobozka!
azért ez fura hogy nem lett több rablás a maszk miatt........
De,bemegyek,és pénzzel kijövök,most legálisan maszkban.
hááááát, a bank nem jótékonysági egylet......
És ha szépen kéred adnak is belőle...........................pénzért.