Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

annyi minden bankban van
most is jó mert peca kocsi, aludni is elférek benne
de ha épp egy köbméter fát akarok elvinni akkor az is elfér
de ha volna 2500 milla a bankban akkor már nem is lenne olyan jó kocsi
40 éve meg a kereklámpás ezeröcsi volt a fasza autó.
Az volt - 25 évvel ezelőtt.
én is azt mondom az f astra fasza
pedig egy katonai h1 sokkal jobb volna pecázni járni
Mi az hogy 10 pálcás? Szerintem ez búcsús, 2 pálcás.
Nem személyi! Sima folyószámlahitel (túlköltés). A legdrágább hitel volna, de idén "csak" 5,7% a THM-je, nem közel 30% mint szokott lenni amúgy. Nincs papír, nincs szerződés, nincs tulajdoni bejegyzés a forgalmiban.
A helymeghatározás azert kell, hogy egyáltalán kövesse azt, hogy merre jársz. A térképet bekapcsolni azért kell, hogy Zoli kívánsága szerint pontosan kövesse le az útvonalat, ahol járt. Lásd a különbséget a két kép között.
Nézzük,eladom a lom asztmát,mondjuk 6 kiloért hozzákaparok 2,4 milliót,ha nem hitel az kevésbé fáj,mondjuk személyi mint bogyónak. (muhaha)
Akkor nézzük mire tudom cserélni.
Leaf:kibaszottronda,átlagos kényelem elöl,hátul lőtérit sem éredekel,de a csomagtartó katasztrófa,talán egy nagyobb forgószék nem fog ki rajta,e mellé tartani kéne valamit utazóra ha úgy adódik mert a nyomorultja egy BP-Bécs-BP 10-12 óra egy régi ki tudja milyen leaf-el.
Nem borzongat.
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/nissan/leaf/nissan_leaf_ze0_gen1_71000km_10palcas_iskolakezdesi_akcio-15985273
Nekem kb évi félmilla sporolást jelentene. De igy is tiz év mire közelitene a nullszaldohoz mert egy rendes autot csak tartani kell mellette.
lehet teszkós májkrémes kenyéren is éli kurva sokat lehet vele spórolni
kb ez a különbség
Értemén,de nekem a foshalom csak benzinbe-olajba kerül már jó pár éve,meg némi csiszolópapír-gitt-festékbe.Szóval még mindig nem látom a bizniszt.
a szemléleted a szar
ne a foshalom lomjaidhoz nézd az új villanyost
pl pár éve kiszámoltam hogy egy i3 a hasonló hármas bmw-hez képest 200 ezer alatt kinullázza a vételár különbséget az üzemanyag árból
városban meg még ettől is jobb a helyzet
az hogy ragaszkodunk a fosokhoz az csak azért van mert csórók vagyunk

egy ismerős azért vett egy kona-t mert megpályáztak egy napelem rendszert a cégnek meghatározott ki-be menő áramokkal és túlteljesített a napelem, és így a kocsiba megy a felesleg, így nincs szankció
mindenféle hegesztett meg esztergált vasakat hord vele. nekem a 23 éves astrának különb a hátulja mint annak a pár hónapos kocsinak
amúgy geci alacsony belül nekem nyomja a fejem a tető
Szóval vegyek egy garmint 2 kilóért?
Akkor inkább bogarászok térképen rózsaszín filccel.
a garmin másodpercenként letesz egy pontot (ha igényli az ember) és ezt összeköti
olyan pontos hogy azt látni hogy a földesút jobb vagy a bal felén haladtál
és nem sunyiskodik nagy testvér szellemben mert csak neked csak ott van meg merre jártál.......
Egyszerűbben nem tudom megmondani.
Ahhoz hogy éves szinten 10-15000 km-nél spóroljak 100 km egy ezrest nekem nem tünik pénzügyileg ésszerűnek befizetni 8-9 milliót,de még 4-et sem.
Az kevés,a google maps idővonalban eddig is megvolt,de megállótól megállóig húzott egyenes vonalat.Ezt kéne úgy megoldani hogy szépen kövesse a girbegurba szlalomozást guglimaps bekapcsolgatása nélkül.
Kiszámoltam, kurvára megérné villanyautot tartani de annyit nem adok érte. Bmw i3-at pár évesen, de ugyis drága
Nem térkép. Helymeghatározás
Na de Android Auto-val jelenleg csak a Google Maps és a Waze fut - de ígéret van rá, hogy 2 hónap múlva a Sygic is fog futni. A többi így nem eléggé univerzálisan (csak magán a telefonon) használható sajnos.
Eccer nekiálltam letölteni az Rbikert,de beleolvastam az értékelésekbe és elment a kedvem tőle.

Nah mindegy,egyenlőre egy misztikus hibát kell kiküszöbölni az SE-n.
Ha zsebben van esős az idő,vagy izzadok picit meghülyül a touch része,nem veszi be az ujjlenyomatot,se a mintát.
Áll a polcon egy-két hetet és vígan pörög tovább pár hónapig.
Fasza az elsőszéria.
Lehet ezért nem használja senki a goglimapsot
Waze, Nokia Heremap (full offline miatt van fenn) RBiker ennyit használok.
Ha erre gondolsz az bevan.
Nem ér semmit,csak bekapcsolt gogilmapsnal.
Mert szar kínai, komcsidiktatúra gyártmányú telefon azért
Nekem a "Beállítások>Kapcsolatok>Hely>Helymeghatározási módszer" menüben van. Itt ki lehet választani hogy csak a GSM hálózatot használja, a GPS-t energiatakarékosan, vagy GPS nagy pontossággal. Ha energia takarékos akkor szokott a google ilyen percenként egy mérést végezni a háttérben. ha nagy pontosság akkor elég jól leköveti az útvonalat.