Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már mondtam. A Prius simplán ésszerű. Ez a legprobléma mentesebb jármű amit a mai kínálatban lehet kapni megfizethető áron. Látod a Totalcaros srácot, az is rájött hogy a nyugalom többet ér mint a feeling.
A bringázás ellen nem tudom miért vagytok. Ugyan az mint a motorozás, csak kicsi a teljesítménye, de Bogyó meggyőződésével ellentétben pedig muszáj sportolni, ha nem akar az ember elsatnyulni és szánalmas beteges ronccsá válni. Ez nem egészségmánia, csak szimpán jobban érzi magát az ember ha nem fullad ki a mozgólépcsőn is.
Beállítások / Tartózkodási hely /... ilyesféle.
Mondjuk telefonon a beállításokban nem találtam GPS menüpontot.
Én sem értem miért nem simogatod a migrácsokat, a buzikat, meg a bringásokat, hiszen az olyan baloldal. De lehet az is hogy ezek csak idióta ideológiai kisajátítások.
Ahogy neked is kötelező lenne megjelenni a Prideon mint jó balosnak, mégis tagadod.
Próbálom elterelni a beszélgetést F2 kívánalmai szerint a politikáról.
Gond?
Itt rinyálsz már mióta. Rajtad kívül senkinek nem okozott ez még problémát.
A papagájruhára meg rákívált a Pride-on. Értem.
Ne sajátítsd ki egészségmániás, fene nagy öntudatú, papagájruhás bringás,villanyautós lehet fillérbaszó jobber is akinek fiatal korában beakadt a szputnyik bicikli,és kínlódik lihegve valami szaron ahhelyett hogy venne begy Ford Raptort.
Mondom elfajzás a bicikli.
Na de az egészségmániás, fene nagy öntudatú, papagájruhás bringás, a "fenntartható jövőért", tehát a "változásért" küzdő sötétzöld villanyautós az már definíció szerint is libsi, vaze!
Mondjuk ahhoz hogy utáld a libbsiket nem kell templomba járni,én se voltam a hugom keresztelője óta,ott is csak hivatalból.
Ja, hogy spórol a "perselypénzre", amit a vasárnapi misén bedobálhat a templomban. Így már értem.
Szerintem nem "sötétzöld" környezetvédő hibridautóval csak fillérbaszó,a bringa meg elfajzás.
Ja, és miért fikázod teli torokból KariGerit?! Hiszen ő a "legjobb" emberetek!
Végképp nem értelek: ha te vagy a "jövőbe mutató" egészségmániás bringás, "sötétzöld" környezetvédő hibridautóval / villanyautóval - akkor tulajdonképpen mi a f@szt keresel a konzervatív jobb oldalon?! De tényleg?
Má mé szopnék ezen?
Basszki,az nem jó,akkor marad az Rbiker.
Itt csak az a ciki ha nem bírod felemelni a saját bringádat, mert szétbagóztad az agyad, szíved, érrendszered.
Ennyit tud a baloldal mocskolódni, de azért ti akarjátok megmondani mi a jó törvény.
Szánalmas vagy vén komcsi.
Lemaradt:
A Critical Mass-on nem égés a félmillánál olcsóbb drótszamár? (Gondolom ott is szoktál jajongani, emelgetni a többi papagájruhás buzi között).
Mondom én hogy te szeretsz szopni, ahelyett hogy a megfelelő eszközt a megfelelő célra használnád
Amúgy telóban a GPS belállításoknál a "nagy pontosságú követést" kell beállítani szerintem. Akkor nem kapcsol ki a háttérben energiatakarékoskodás miatt.
Köszi, ki fogom próbálni. (Jelenleg semmilyen helymegosztás nincs engedélyezve - majd bekapcsolom).
24ezer volt a bringám 25éve
Annyira szánalmas az erőnléted, hogy kiköpnéd a tüdődet már attól hogy felszállsz a bringára.
Fonnyadt kis testedet is szégyenled.
3 hengeres kisturbós szutyokra élvezel, míg nekem rendes 1800ccm-es sor4-es szívó motoros az autóm, ráadásul rendes méretben.
Nekem inkább úgy tűnik nem vagy képes elfogadni önmagad identitását cuncimókus