Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

30 évvel a rendszer váltás után még arról megy a vita ki a geci politikus?
nem vettétek még észre hogy kivétel nélkül mind ?

a népet leszarja mind csak a faszt tologatják a szájába
A Zolink olyan korlátolt, hogy a jegyzettömbje is csak 2 centi széles.....
Hogy nem veszed észre?Végre egyről beszélünk.
hát ez az pont erről beszélek
Mondom hogy nem veszed észre.
Én igen.
a faszt.... engem nem bánt, ha hülye vagy.... felnőtt emberként részemről azt csinálsz, amit akarsz, csak ne vetítsd rám a saját faszságaidat.....
Figyelem,nem veszed észre de tényleg ennyire.
Én csak reflektálok.
tényleg ennyire ?????? a "mindenhova" pont rád igaz.... de amikor vmi nem tetszik, mert nem egyezik a nagy OV nyalással, akkor meg lököd a faszságot... keményen nyomod, de nagyon jó lehet az anyag, amit tolsz... kérek belőle én is
Te lököd be mindenhova hogy bezzeg................
Tényleg mindenhova.Figyelem.
És amikor igazatadok..................akkor elvakultazol.
Pedig MINDEN az O1G hibája.
te tényleg elvakultan vagy hülye.... jössz itt mindig a politikai faszságoddal.... mit írtam? minden városvezetés ígérte, egyik sem csinálta... de ha ennyire szerelmes vagy Viktorba, kérd fel táncolni
Ja,volt ingyen,csak anno a demszky vezetés inkább egy gecinagy plázát engedélyezett a parkoló helyére.Árkád megvan meg ami előtte volt?
Persze valójában az orbánahibás.
Ami a metró mögött van oda meg építettek egyet.Hátt ja,fizess köcsög 3-400 forintot egynapért.
Jahogy a belvárosban óránként ennyi vagy több.
Ezisazorbánbűne.
Tényleg jó lenne egy 4 év libbsi vezetés.
Bár szerintem az is azorábnbűne lenne.
Igy gondolom én is.
Ez csak részben igaz. azt mondom mit te, próbáljuk ki. Ha jó helyen van a parkolo müködni fog.
Hát én fizetnék.is, ha lenne hol
Igen, mert ha nem jön be mindenki autóval, neki van mindig hely.... nem nagy matek.....

Az addig is ott volt csak ingyen
Túl közel van. Én a Bikini-atoll-ra gondoltam
Ez mondjuk konkrétan bullshit.
A butik forgalom rohadt régen átterelődött a nagyplázákba.Ott meg van parkoló doszt.
A belvárosban az ott élők autója van és a kiszolgáló autós forgalom,éttermi beszállítók,építkezések,mesteremberek stb.
Szerintem olyan nincs aki csak úgy passzióból át akar menni erzsébetvároson.
Tény hogy amikor a Vas utcába jártam suliba az rohadt szar volt parkoló ügyben.
A P+R parkolo kurvara megoldja kawa szerszamainak a gondjat,nem a telephelyrol csak a varoshatarrol kell bkv-znia.

Amugy az orsvezeren kurvajo a metrojegynyi osszegert parkolo.
De az igaz magyar emberek nem P+R-ezni akarnak, hanem a butik ajtajában kiszállni a verdájukból....
Mindjuk szarok ra, akkor is autóval járok..... ingyen van a parkolás
Én azért emlékszem, hogy minden városvezetés szép nagy ingyenes p+r parkolókat ígért...... mennyi is valósult meg? akkor meg nincs probléma, ezek szerint nem kellenek
Na most nézem a tasi basztatja osziK5-öt.
A honda módosabb,jobb a fékje,a kawa jobban megy,jobban van hegyezve,ez meg a lada,trabant.
Na nézem tovább.
Izland jó,szép,zöld.
Mindegy, egykutyák
Igen. Szívesen kijelölnék nekik (nektek?) egy szigetet erre a célra, az óceán közepén. Jó lesz az is, hisz, haza, nemzet, meg hasonló lózungok úgysem jelentenek nekik semmit