Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor inkább fősulis lányokat lőnék ennyiért
Egy ora alatt azért lazán el lehet költeni 10-15 ezret.
Nekem határeset, 94db a gyári érték, nyitott dobbal is annyi hellyel közzel az adott fordulaton, viszont alatta és felette van az 97 is
Nálunk itt van Gyálon ez a lőtér. Majd ide ki akarok menni, mert kipróbálni nem drága. A vizsgát is megcsinálnám, azon nem múlik semmi, csak azzal kb. sehol nem vagyok.
Annyira meg nem érdekelnek a fegyverek hogy ennél többet erőlködjek.
https://www.geminiloter.hu/
"Ausztriában Június 10-től 95 decibelnél nagyobb kipufogó zaj esetén komoly büntetésekre számíthatunk.....ezek után térjünk vissza az ausztriai Tirolba, az új rendelkezés június 10-től lép életbe, célja a népszerű útvonalaktól a megengedettnél nagyobb zajszennyezéssel érkező járművek kiszűrése. A gyönyörű alpesi táj, hegyek és tavak kombinációja mely kiemelkedő célpontja a belföldi és külföldi turizmusnak. A tilalom 2020. október 31-ig marad hatályban, vagyis a turisztikai szezon végéig, amikor a jó idő sok embert vonz a területre. A tilalom természetesen a terület állandó lakosaira is vonatkozik."

Voltam az idén háromszor is,de sehol nem láttam mérőket.Sőt mér rendőrt sem.Bár az enyém 95db alatt van.
Meg a másikat aki a jóidőre várt vagy kétéve
Azota már lehet teljesen feloldotta a sav
Akkor azonkivül sok változás nincs? Legfeljebb arra nem megyek
Ennek igazából most sincs akadálya Zoli még mindig várja az Alfát szerintem
Én is igy gondolom, és jelenleg elég nehézkes legálisan tartani illetve költség szempontjábol se elhanyagolhato. Egyik helyi vadász és boltos akart csinálni löteret a közelben, de valahogy nem valosult meg. Pedig az érdekelt volna.
Annyira azért nem liberalizálnám, de a mostani erőteljes tiltás a ló másik oldala.
Hogy? Nekem azt mondták ne is nagyon erőlködjek. Van kolléga aki jár lőni, de mondja hogy már az több millióba került hogy egyedül lőhessen a lőtéren.
Csak tirol par utja para.
Jut eszembe, osztrákoknál mi lett a vége ennek a db szabályozgatásoknak? Illetve a gyári értékhez képest mennyi a tolerancia?
Jövö héten menni kéne ha már a horvátok kiestek.
persze, mindegyis. Csak felbosszantom magam minden aproságon feleslegesen. Mivel ö emlegette a kulturát meg ilyeneket
Ne hergeld magad,megszokhattad már.Egyébként meg úgysem olvas bennünket,hisz le vagyunk tiltva
Amikor airsoftoztam, a nyílt tér jobban tetszett. Valószínűleg az volt a baj, hogy a sok suttyó nem köhögte ki a rövidfegyver árát és az épületbe is bement M14 EBR-el is akár. Az és az olyanok elég kiállni 5-10 méterre meg nem volt jó érzés. Rosszul lettem szocializálva ilyen szempontból.
Meg ahol sokan vannak, ott bele van kódolva a baleset a történetbe.
Próbáld ki az IPSC-t s többé nem akarsz távlőni azt garantálom:)
Praktikusságban nagy igazságot van, de egy pump action azéé nem szar.
A 12/70-est meg megveszem 70párforintért, a 9X19 sem olcsóbb, mondjuk a. 30-06 már nekem is fáj.
Csakis olyan trollokra, akik nem épp a közösség kedvencei, de nyilván ez is csak vicc volt.
Megint a kibaszott cigányozás. Nyugodt légy tata, otthon is hallják a hangom, de téged is eligazitanálak kellöképp élö szóban hogy nemigen találnál haza
Rájöttem, hogy a maroklőfegyveres távlövészet a jó móka. A hosszúfegyver drága mulatság.
És annak lehet a legtöbb hozadéka a valóvilágban.
Kire gondolsz?Na jò tudom,nem publikus
Igen mert nagyon sokan itt a fórumon élik ki magukat, mert otthon szólni sem mernek, éppen mint a cigányok.
ha nem is...
Az he nem is, viszont az Audisok - BMW-sek hamar leszoknának a leszorítósdiról és a büntetőfékezésről, az tuti!