Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kisfogyasztasu?
Ez allandoan zabal, mondjuk minden rag, fuvet-fat-koveket.
Ez azért elég cigányos jellegű lett
Nekünk a bulldog kb 3 centivel lett magasabb
Törpe kivitel aztán ettől nem is igen lesz nagyobb
Lassan fél éves és kb 20-25 centis
Akinek kocso a fonoke.
Amugy kiirtam hogy coki nektek nem vagyok nyitva pentek-szombat. Erre a mosthetit szivom meg.
Nyugodj meg, kiadtam a szombatot most is, szabit sem kell kivenniük.... ki az a hülye aki szombaton dolgozik?
Ugye!
Tanárnő jelentem, én nagyon tudnék összpontosítani! Na lehet hogy nem a tananyagra!
A fonok adja,ingyen.
Természetesen ingyen az is
Szerintem neki otnapos a munkahete es van uzemszunet.
Akkor viszont egy évben egyetlen motorozós munkanapod marad....
Mondjuk Zolinak van igaza.... kirugok mindenkit és több marad
Napi 9-10 óra meló van.... mert pénzt is kell keresnem valamikor, én nem kapok támogatást
Adjak egyet?
tragédia, hogy Robert Lee elvesztette a háborút
A tippem hogy az a terv benyalnak nekik es vezetni akarjak a nepet elitkent.
Csak addig hergelik oket mig tokmindegy lesz csak oljek a feheret.
Akkor mire ez a nagy megalázkodás a feketék elött, meg térdelgetés, illetve mi lett a rendörökkel?
Felrakták a rendőrök testkamera felvételeit. Teljesen korrekt módon jártak el. Folyamatosan ellenállt megpróbálta megtéveszteni a rendőröket többször is, szóval nem meglepő hogy rátérdeltek.
Texasban sem próbálkoztak még a BLM-es retkek valamiért
New Hampshire-ben is szerveztek egy tüntetést, a város lakók a rendőrökkel közösen ugyan így végig álltak, és kitáblázták a város határban "ha itt pusztítasz, meghalsz"
Valahogy itt is békés maradt a tüntetés
Na ezért kellene nekem fegyver, mert béke az, amikor nekem erősebb fegyverem van.
Hétköznapi embert egyébként se vegzálnak az utcán rendörök ugy, hogy a földre kényszeritik.
Ráadástul nem taposták ki. A drogoktól kapott infarktust, csak ezt elfelejtették terjeszteni.
Kb ilyen lesz.