Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindent lekorlátoznak. De lehet néha nem is baj,sok a hülyegyerek.
De ettöl még kaphato......
azok elég szarok, ez a 7.5 joule korlát tönkretesz mindent
lőtem 16j pcp puskával ilyen 20m támasztékból kb egy lyukba ment minden, nem volt ám 3 centis esése mint a 7.5j puskának, és ha egy veréb fing az útjába esik már más irányba megy
webáruházban is kaphato légfegyver. Akár puska akár pisztoly.
:-))) Akkor az nem is fegyver, csak "virgonctalanító" ??! A 0,22" = 6mm. Éppen elég ! De látod itt még légpuskát sem vehetsz, mert megtiltották. Csak itt megint az a gond, hogy a rendőrök nem a tolvajt-rablót erősködőt kapnák el, hanem a légpuskást!
ezek a szarok semmire sem jók, ha le akarod tépni a hátát akkor .50 kell, ha meg csak hogy fájjon elég a .22 is
havernak sok éve volt egy .22-es smith&wesson avval rengeteget lőttünk, 8-10 méterről a sörös doboz alja 10-ből 10x megvolt
volt amikor a lovaskocsi deszkájára tettük a diókat és arra lőttünk, itt azért már nem mindig értünk el találatot
a colos deszkát azért egész jól hazavágta a .22es, szóval úgy gondolom aki beszed pár ilyen ólom golyót az se vinné messzire
Fasszombári yeye...
Az biztos
egesz pontosan luger p08, ha jól látom
Szép estét steffi! Nem fesztelenítőt akartál írni véletlenül?
Para
Hogy ne forgolódj éjszaka ez miatt, ilyen amikor van tétje is a komolyságnak.
(Ismerd fel a fegyvert!)
..meg pózőrködéskor.
;-)
Megnéztem kinagyítva, látszódik a körmöm, ezért állítom, nincs rajta, csak mintha.
Gondolom.
Ez az első próbálkozás PA-val 15 méterről.
Nem kerülök be vele az évkönyvbe, de nem is ez volt a cél. A cél az, amikor jön a ratyi, vagy fut elfelé az értékemmel, akkor felborul-e? Nyugi, fel fog borulni. És mivel pont ez a cél, ezért tulajdonképpen jónak mondható az eszköz a feladatra.
Jobb mint fasztalanító.
Ne feszelegjetek már annyira....
P228-n nem kell, van rajta fesztelenítő, biztonsági állással.....
Te is azon nevetsz,amin én?
Az "elsütőbillentyű" nem ravasz, nem is körmönfont, és nem furfangos-furmányos
"A közepén mindig ugyan azokba a lyukakba lövöm " Azért azt tedd hozzá, hogy a céltábla ki van szőrözve körben! Vagy most lett borotválva??
Csak a rettenetesen buta embereket szoktam tiltani! Az egész nem ér annyit, hogy idegeskedjek miatta! Hiányolom a kulturáltságot is! Ha valamit állítok azt szokásom bizonyítani. Ha ez nem lehetséges, akkor elfogadom az Ő álláspontját. De akivel soha nem beszélgettek az ilyen dolgokat honnan tudná?! Csak úgy volt otthon mint a vödör! Ilyen dolgokat honnan tudná.
" négy lába van",mégis megbotlik!
Jogos négy lába van