Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Anno még én is löttem vele. Katonai fegyvernek alkalmatlan, rendörnek pont amit irtál jó.
Gyenge a löszer, de anno a varsoi szerzödés szerint ezt határozták meg. Csak jobb kezes kivitelben készült, kibaszottul visszarug, revolverezve célra löni nehézkes, gyenge rugók. De hát nem mai darab, az ötletadó walter is már régi darab.
A PA-63 pisztolyokat 91-ben korszerúsítették, hogy a löképe , találati pontossága jobb legyen. Én meg a 69-71 évi katonaidőm alatt tapasztaltakat írtam ide.
A LŐSZER energiáját vetíti ki a fegyverre. Ezt nem érti meg, hogy ez nem helyes.
Azon kívül, mert nem rendőr és semmi hasonló, nem érti, hogy a rendőrnek NEM a másik megölése a fontos, hanem az ártalmatlanítása, a nagyenergiájú lövedék áthalad a buzin, ez nem feltétlenül teszi harcképtelenné. A stophatás-t kell kihasználni egyrészt, tehát kiskaliberből/kis energiájúból tudni kell hova kell lőni, illetve nem jó, ha a városban a rendőr úgy lő, hogy mögötte még három másik ratyi is felbukik, mert a nagy energiájú fegyver átszalad az első buzin.
Vagy expanzív lövedék kell, de az meg... másik topik.
Tehát ha az elektro-motor olvtársra lenne bízva, gondolom 0,50-essel járnának a rendőrök a bliccelőkre vadászni.

Ez amúgy valóban megállítana minden buzeránst kétségtelenül.
Leszarom, aki ellent mond a vén csökött agyadnak az kötekedik
Egy vén hülye vagy aki vagy cigányozik vagy idiotázik ha nem adnak igazat a batomságainak.
A legtöbb hozzászolásod egy fadzság és még csak nem is helytállö
Lassan bomlik az agyad
Az alsó fórumozót tiltottam, és nem látom, mert kötekedve csak okoskodni tud ! Így a véleményére sem érdekel.
Mondom, hogy satu hülye a pa 63-nak nem.a csöhosszal volt baja, más tipusok ugyanezzel a csöhosszal hatékonyabbak tudtak lenni.
Ráadásul egy marok löfegyver amit rejtve kéne hordani, nem lehet husz centis csövel
De hát okos, hidd el
Lövészet volt! Először 20 méterről lőttek, de nem lukadt a tábla. Közelebb mentek 15-10 méterre, és akkor már pár találat volt!! igen 20 méterról elé mernék állni! Van még ilyen idióta kérdésed?? A 10 centiból milyen hosszú a löszer_hüvely helye? És mindjárt kiderül hogy az a cső huzagolásos része csak 80 mm??
Ja, így érthető akkor.
Ehhez is ért
A PA-63-nak 100 mm, a P228-nak 110 mm.
A CZ-75-nek 120 mm, (ez a beszerzendő, kiválasztott)
Az XDS-45-nek meg még 100 sincs a lőhossza.
Te elé állnál mondjuk 25 méterről is akár?
A PA-63 csöve annyira kiszabottul rövid, hogy azzal inkább csak ijesztegetni lehet. Többet ér, ha az ellenséghez vágják!
Lőni minimum priussal.
http://youtu.be/aflx7nRZuRY
És ez csak az egyik különbség.
Mert az egy sig
Itt a különbségünk.
Nekem nem mindegy, hogy JBL a mélynyomó vagy SAL, amit hallgatok. Avatatlan fülnek mindegy, valójában mégsem.
Nem mindegy, hogy Pick szalámit rakok a képembe vagy a dögkútból kiásottból töltöttet.
Aki érti ezt, annak nem kell elmondani, aki nem, annak meg hiába is. Lőni lehetne a PA-63-al is, de a P228 azért mégiscsak valami más.
A stilus maga az ember
Egyszer vitt egy nagy botot es nem fert at ket fa kozott, begurult es nyarvogott. De nem fordult oldalt.
Az nem számït, lehet akàr marcipán is
A stílus a lényeg
De én csak azt fotóztam
Nem csináltam "harczos" képet
Csak ez nem játékpisztoly, ennyi a különbség.
Mondja aki Trabant rugóból csinált katanát
Én stílszerűen a szakmámhoz kötődően inkább valami sugárfegyvert építek. Végül is van 15kW-os magnetron, csak a tápegysége nem fér el a hátizsákban
Napiszar van tele ilyen képekkel
Mindent rág
Ilyen méteres letört gallyakal mászkál
Egyedül a rágó játékot nem rágja
Mert a többit még nem is láttad.