Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt én is kipróbálnám, de én sem választanám.
Egy Glock 19 már jobban tetszene.
Ma korongokat gyilkoltam, vigyorogva:)
Ugye, mondom én és van aki még komolyan is gondolja
Na jó, van aki meg is érdemelné
Én sem kötekedésből írtam amit.
Amúgy a Luger érdekes volt, de nem kéne.
Csak itt a fórumon mennyi ilyen "leszámolás" lenne, beszóltál bazdmeg, akkor megkereslek és megdöglesz....
Na ja..........
Mondjuk ebböl a levezetésböl következtetve, bizonyos kor felett sem adnék lehetöséget fegyvertartásra. Akinek a beszólogatások a komplexusai az minden bizonnyal simán lelöne egy neki nem megfelelöen reagáló járókelőt.
Nem épp a kocsmai lövöldözésben látom a nyilt fegyverviselés gyenge pontját.
Ez butaság, a fegyverellenes üldözési mániában szenvedők kedvenc "érve" !
No igen, ez az "érvelésük a fegyvert soha nem fogottaknak, nehogy már valakinek ne lehessen beszólni!!
Azon zusa államokban ahol liberalizált a fegyvertörvény(pl. texas, montana, alaszka) sokkal kevesebb a fegyveres bűncselekmény mint a szigorúbb(pl. washington, new york) államokban
Mondjuk a fősodratú média ezt elegánsan elhallgatja!
A börtönjárók nem kapnának. És ha mindenki veszélyes akkor a szájalók is lejjebb vennék a hangot!
Jól alszom éjszaka s nem is kötekedni szándékoztam, de tétje mindig van ha fegyvert fogsz a kezedbe!
A luger P08-at én is felismerem még ennyiből is, fegyvert szerető, használó vagyok!
Épp ma délután kormoltam be a kezem , csak azon pöttyet nagyobb volt a lik
Emlékszem rá, a leányka utcai felüljárón volt.
Inkább ez a sanszos szerintem is. Anno igy is lelött egy sofört az öreg pesten mert nem tetszett valami sávváltás
Vagy fordítva, mind fegyverrel járna kocsmázni és minden esti progi lenne a vidám össznépi lövöldözés.
Ha mindenkinek lehet fegyvere, akkor az ugribugri kocsmabajnokok mindjárt lejjebb vesznek az indulataikból. De az a 7,5 Joule tényleg röhejes!
Nekem annak tűnik.
Ilyen.
Ha megnézed a statisztikát, akkor látni lehet, hogy a tűzfegyveres bűncselekmények nagyon-nagy hányadát, majdnem kizárólagosan az engedély nélkül tartott fegyverekkel követik el.
Ez olyan, hogy egy 250-es motorral is megkerülheted a földet, ez egy Pannónia, de a legtöbben Ducati-t akarnak vagy H2-t. Két keréken eljutni szinte bárhova szinte minden jó, diókra lövöldözni is.
Egy vizsgán bárki át tud menni ilyen vagy olyan módon, persze, hogy hozzá lehet jutni szinte bármihez (mondjuk nekem fogalmam sincs hol kezdenék neki ), de itt a lényeg, hogy tiltott és azért a legtöbben betartják a szabályokat így én pl. nem gondolnám, hogy egy szomszéd kivételével bármilyen fegyver is lenne a környéken.
Is-is. De mindenképp valami vizsgákhoz, vizsgálatokhoz kötném. Ellenben aki nagyon akar hozzájut igy is.
Végül is... ha pontosabban megfogalmazod, akkor mégis elgondolkodtató a válaszod.
Luger?
Hát nem tudom jó lenne-e ha úgy lehetne fegyvert tartani mint az usákoknál?......amilyen indulatok vannak nem kizárt, hogy akár szomszédok is tűzharcot vívnának egy átlógó ág miatt.
Nem, jeges-jéghideg.
(Muzeálisban gondolkodás segít...)