Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No,kérdés.
Valami könnyen oldható vékony vízálló csatit tud valaki?
2 eres.
Egyenlőre mivel van két házam a wayteq-hez asszem megpróbálok egy egyedi fix töltővezetéket beépíteni.
Ahogy néztem ha megfúrom a házat és a tűs csatlakozószart kikerülve direktbe forrasztok rá két vezetéket és azt kivezetem akkor jó lehet.
Csak kéne egy kisméretű kesztyűben is könnyen oldható csatlakozó ami vízálló.
Ez tuti nem kicsi,van ilyenem.
Motoroztatok már idén 100 kilómétert ?
Szerintem NEM !
Szerencsétlenek....
Ha valakit tiltasz ,az pont azt jelenti ,hogy te buta vagy.
Hisz észérvekkel nem tudod megvédeni az igazad ,inkább elmenekülsz !
Az életben is elfutsz a problémák elől..
Gyenge vagy !
Elemzéseimben ezt is említettem !
Én csak igazat írtam mindenkiről ,ami be is igazolódik idővel !
Ez nem igaz!
Pont ti vagytok kirekesztők ,mert nem birjátok a kritikát !
Mindannyian különbözőek vagyunk! Egy közösségnek pont ez a lényege, hogy elfogadjuk a többi tagot úgy ahogy van!
Teljesen egyetértek veled! Ha ír néha hülyeséget is, attól még legalább a korát tisztelni kell!
A te képeddel mi van? Tavasszal is csak settenkedtél Cefi meg én utánam a Balatonon oda nem jöttél bemutatkozni. Azt írtad nem rég, hogy nem nézed más feltöltéseit, képeit. Arctalanul, motortalan, vagy eléggé modortalan. Vagy csak simán gerinces mint egy csiga. Az öreg Józsinkat többen ismerjük a SM-ról személyesen jó fej segítőkész, jó vendéglátó és idegenvezető is. Faszságokat mindegyikünk tud írni ide az üzenőfalra csak sokan ezt nem anonimuszkét bújkálva teszik. Ott a pofám akkor gondolom én is cigány vagyok. Gyere el 5-én ha van vér a farkadba.
Hát ez 2-3 hónap múlva kiderül.
Most nem azért de a képen az öreget elnézve,látok rá némi esélyt hogy pont ő az akiben van némi vonó. Ráadásul Tapolcai,ott meg azért vannak szép számmal.
Azt írják „az újság független szellemiségének és egyedi hangvételének megőrzése”
Vagyis maradnak véresszájú komcsik továbbra is
Ha nem hazudnak, nem lesznek kozmopoliták, nem lesznek kettős állampolgárságúak, nem lesznek idegenszívűek akkor már mindegy is, kik lesznek.
Szerintem ezzel én nem raktam túl magasra a lécet, vagy mégis?
Lesz masik, es a tobbi is firkalni fogy csak mashol, bogyo meg a magyar narancsot rakja be nyitonak a renyo wallpaper ele.
Szerintem mind1 csak balról nyíljon az ajtó.
Orbán bérenc mind
https://24.hu/belfold/2020/08/...
Nesztek, megszületett
Kérdés, bogyónak mennyire szalonképes a csapat
Huhh, annyira nem figyeltem, stresszes szotyi utan loholni szoval inkabb az ut volt ami elvitte a koncentraciot, es a motorkezeles, a susnyas dragsbb mint a csekk.
Ahh, en egy szelid vicces dagadt pasas vagyok, a legynek se artok.
Utobbibol jó sok lett ott is.
Nem lattam, csak ket radaros rendort, akik kocsibol mertek, de szembejovok szinte mibd villogtak, motorosok intettek. Ez itthon kihaloban.
Meg postaladat.
Majd szept.5-én de ígérem 10-15 perc után leszedjük rólad.
Aszondta jön.
Disney Land sem olcsóbb