Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Garanciában meg kell, csinálják!
"Meg szerszámokat is lopdosott ugyan" Ha egyszer kellett Neki a szereléshez?? Örülj , hogy ilyen szorgalmas kutyusod van!! Érdekes lehet, szerelsz leteszed a szerszámot , és mire érte nyúlnál, már hűlt helye van!!
Szép napot Neked is Laci!! Igaz az, hogy a BMW-n nincs irányjelző??
A poliésztert simán elrágják
Vagy ez is lehet
A boxerek lekötéséhez elegendő a poliészter heveder, vagy mindenképpen RLSP-t kell használni?
Van rá esély, bár nem ismerem a Piaggio X10-et, meg úgy általában a robogókat, mert nekem mindegyik túl instabil.
Lehet kerékcsapágy is, de az ilyen instabilitást leggyakrabban a talpasra kopott gumi okozta nálam.
A kormánycsapágy lógás nekem nem okozott tünetet egy motoromon sem a nyilvánvaló lógást és kopogást leszámítva, de mint mondtam a robogók sajátosságait nem ismerem.
Legtöbb motoron után lehet állítani mert ferde hatásvonalú csapágyat használnak.

Általában körmös anyával kontrázva lehet beállítani. Arra kell figyelni, hogy amikor lekontrázod, akkor változik a feszítés, szóval apránként fellazítva, visszahúzva, ellenőrizve kell beállítani. Kicsit szorulnia kell a csapágynak, azaz kell az előfeszítés. Akkor jó, ha középállványon első kerék a levegőben, van egy kis ellenállása a kormánycsapágynak, de azért könnyen finoman mozog. Ha lehúzva akadozik, darabosan megy, beugrik egy pozícióba, akkor az a csapágy be van verődve. Vagy elfordítod a csapágyat kicsit, és ha szerencséd van akkor simán fog menni a használt tartományban, vagy kicseréled ilyenkor.
Pl. erre gondoltál?
Igen a boxerek is nagyon hiperaktív kutyák, le kell kötni őket.
Nekem is mondták hogy a vizslával nehéz, de igazából csak az első 2 hét volt nehéz vele, aztán szépen megtanulta a rendet.
Egyetlen papucsom bánta csak, de azt is megbocsájtottam neki, mert hiányoztam, azért rágcsálta
Ja meg egy olajszűrőt rágott szét. Az mondjuk rosszaságból.
Olajat cseréltem a kocsiba kikészítettem az új olajszűrőt, ez a köcsög meg ellopta mellőlem és szétrágta mert nem játszottam vele
Meg szerszámokat is lopdosott ugyan ilyen megfontolásból, de erről leszokott elég gyorsan szerencsére. Tiszteletben tartja a dolgaimat.
Ha játszani akar inkább a saját játékát hozza és azzal provokál.
Új motort vidd be márkaszervizbe gariban megoldják.
Üdv mindenkinek!
Új vagyok itt és kérdésem van. Új motort vettem de valami nem stimmel vele. Egyenesfutáskor és kanyarodáskor is instabilnak érzem a gépet, a legkisebb úthibánál tekeri a kormányt ki a kezemből. Az előző Suzuki Burgmanom sokkal stabilabb volt. Ráadásul ma próbaképpen álló helyzetben tologatva első fékkel fékezve határozott kotyogást érzek. Szerintetek ez kormánycsapágy hiba? Állítható vagy csere? Nagy munka, nagy költség?
Bizony
Már hogyne lenne
Olyan nincs hogy sertő összeg.
Valakiben ekkora a segíteni akarás? Én szerény, de nem sértő összeget bármikor elfogadok
Biztos lesz egy pár izzasztó pillanat
Folyamatosan?Most nem azért de 10 év alatt ez kétszer volt téma,abból az egyiket te hoztad létre.Szóval én egyszer hoztam ezt szóba 10 év alatt,ezt a legkevésbé sem illetném a"folyamatos" jelzővel.
Az is jó lesz majd néha dobj ide pár videot mikor már lesznek vagy öt honaposak és dolgozni viszed öket
Hát nevelni kell őket, az biztos.... de eddig sikerült....
Jönnek velem melóba majd egy darabig
A kis welsh kinotte az ágyát.
Na akkor majd meglepödsz, mikor hazajössz unatkozni biztos nem fognak
Jobb is mint a sor1.
Kénytelenek lesznek egy darabig