Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerencsétlen, oda a magán-sörfőzdéje: https://index.hu/techtud/2020/...
Tökig hevik-ben nem érdekel.
Jó az úgy, mégse feleslegesen cipelje az esőgöncöket!
Baszkikám bevonzod a szar időt!
Újítottam,már van esőkesztyűm is.
Esőruhát otthon ne felejtsd
"Az ellen nem véd!"
https://coub.com/view/sgwqn
Baszki,covid záradékos biztit kötöttem.
Ne keseredj el, nem is annyira szar, legfeljebb az 1250 GS-hez képest. Állítólag ahhoz képest tényleg szar....
Szeretek lazán ténferegni minél eldugottabb utakon s ha megunom húzni egy kövéret, erre pedig az 1100 GS fölöttébb alkalmas:)
Bár tudom, hogy szar meg minden
hozzátenném nekem 8 literes a robogó tank, szóval 250km simán benne van(kiakaszott maxigázzal 3,1 a fogyasztás, normál tempó 2,8), egy 5l kanna simán elfér az ülés alatt, egy másik 5 l felkötözve hátra, szóval 5-600km "egy menetben" lazán összejöhet, ami azért nem kevés kb ennyi táv a fogaras
futóval vittem, de csak az idő rövidsége miatt, akivel voltam nem ért rá annyira mint én
amúgy simán eltekeregtem volna vele ha jön még 2-3 ráérős ember
Minek? Lődörögni ott a másik...
Járj kerülöutakon.
Utánfutóval.....
Melóba járok vele nagyon vicces gyerek vagy te ini.
Én se vagyok a száguldozás híve, de az a minimum, hogy az ember fel tudja venni és kényelmesen tartani tudja a forgalom ritmusát. Mindig, minden úton.
Főútra csak akkor megyek, ha messzire megyek. Sokkal jobban tudom értékelni a nem tökig-kamionosok által használt alsóbbrendű utakat. Ahol az ilyenek nem lassítanak, mert nekik lassabban lenne szabad menni.
A pitypang mellé kihelyezett kanapén.
Asserossz,motor sem kell hozzá.
Vagy imkább csak feküdni
Ha a pitypang növési sebességét szeretném nézni akkor gyalog kéne járni.
Nekem nem a személyautókkal volt bajom: aki gyorsabb azt még segítem is, hogy előzzön meg, menjen a fenébe, és különben is "elfér".
A főútvonalakon (tehát amíg eljutsz a szép helyekig) rettenet sz@r érzés volt, hogy a fáradt, ideges, már 8 órája folyamatosan vezető kamionos gyorsabban szeretne haladni, mint ahogy a kis 125-ös TARTÓSAN tud. Na ebből lett elegem, pedig a kis géppel is kétszer körül jártam Székelyföldet.
70-80 az szar, az ilyen 30-40 az amikor olyanokat észreveszel amit addig még sosem