Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazad van, a másik szélére kitehették volna az árpádsávost is, így lenne polkorrekt.
Mérgezitek magatokat.
F2 megmondta,nem kell belekeverni a politikát mindenbe.
https://24.hu/belfold/2020/08/...
Azért ez elégdurva.... azért mert kari geri meg az ellenzék nagyrésze buzi, nem kéne a föváros épületeit teleaggatni szivárványos zászlókkal. Bár az is megér egy misét, hogy a szivárványos zászlo egyenértékü lett a nemzeti lobogoval és az unios zászloval.
Fütty fütty fütty......
"és már zenét sem szoktam hallgatni itthon" - félsz, hogy a pedó himnusz áthallatszik a szomszédba?
venék honda vtr1000 motorkerékpár papirokat érvényes rencámal. tel:06702814225
Üdv... 2004 évjáratú hornetre keresnek kormány stabilizátor szettet. Esetleg ötlet, infó, segítség vagy valakinek eladó.?! Köszi
Ha csak úgy nem...
Mire rájön hogy végeztem már messze járok
Elfütyülnéd, hogy pontosan melyik dallamra gondoltál?
De ha párzás után megeszi a hímet, mint egyes sáskafajok, akkor is?
Szerintem őt is:
Simán dugnám
Balos. Szerintem ez mindent megmagyaráz
Egész héten.... Ausztria-szlovenia-olasz-ausztria
Lifetime olaj van az én autóm váltójában is.
270e km-nél járok, még kuplungozva sem volt. Majd ha eljön a kuplungcsere ideje, nyilván nem öntöm majd vissza a mostani olajat. De nincs csere periódus.
A vw konszern manuál váltóiban sem kell cserélni olajat.Pontosabban ez úgy van náluk hogy olajat a váltóban akkor kell cserélni mikor megbontásra,javításra kerül,ők ezt kb 450 ezerre konstatálják.
Az a másik lázadóké a jövőből. Akkor nemcsak férfi-férfivel, hanem férfi twilekkel.
Másszál fel a 20méteres fenyőre,és nézd meg hogy a benzines vagy az elektromos a jobb!
Dallamos a hangja! viszont mai napig még vannak, én meg 9-éves korom óta ezt kedvelem első ugye a MAIDEN...
Nem vagyok metál rajongó, de tényleg nem rossz!
Mettol-meddig mesz?