Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem a modern kivitel miatt
hanen azert mert a régi többségében szarul karban tartott
pl nejem a 88-as tenere olyan állapotú volt hogy bármikor el lehetett volna menni akár egy 30 ezres útra
Hatt,a tapasztalatom hogy egy modernebb járgány kevesebb problémát okoz még keleten is.
A gsxr-es csóka is elkavirnyált a föld körül.
bogyó tuti nem olyan utakon menne
eddig is aszfalton járt meg max valami soft murva, de az is csak párszáz méter
amúgy nekem is nehez felállítani a 200+ kilos motor
Jah,figyelem Andort,azert neha szop parat.
500 kilós kis csörlő a táskában aztan bárhol felállítod
de nem jellemzo hogy úton csak úgy felborul az ember
Nagyon gyönge vagyok: ha valahol a világvégén felborítom, a két, két és fél mázsás xarokat nem bírom felállítani. Ja, és egyedül motorozom szinte mindig, nincs aki segítsen.
inkabb ilyennel túráznék mint egy agyon elektronikázott újjal
legalabbis a világ keleti részén
nyugatra meg úgysem megyek
a motort nem tolni kell hanem rajta ülni
akkor mit számit mennyi a súlya ?
el van veszve a súllyal mindenki, egy zergebaszó hard endúró nyomon számit a súly , a többi úton nem
Meg nehéz is, mint a dög.
Azafasza,30 ev,karbi, tizen-x tulaj,foldutas motorkazas.
Patika gyari allapot legtutibb receptje.
Ha valaha veszek még motort (ami nagyjából kizárt ), akkor az ilyen lesz: https://onroad.hu/2016/11/29/jon-kawasaki-versys-x-300/

20 kilóval könnyebb a mostani xaromtól, ugyanúgy megy (de sokkal kevesebb benyából), és a sima földutakon is el lehet vele bóklászni, terepre meg nagyon nem vágyom. Két-három-négy év múlva biztosan lesznek már használtan is, féláron.
pl itt egy fasza példány annak aki akkora mint a tacskó ülve
https://www.kepesmotor.hu/hond...
elol a 21 kerék 17-re cserélve ülésből kiszedve vafy 5 centi
jó áttétellel simán megy annyit mint a gs500
Drogozik is már?
most eléggé fent van az ára. Pár hónapja, mikor mégkovidabb volt, venni se lehetett Azért az öreg lomért nem kapna 25 grammot
amúgy mindenképp eladnám azt a lomot
aztán ha elkap a motorozási kedv akkor kell venni ery 90-es évekbeli túra endúrót
azok viszonylag olcsók es sokkal jobb a rugózása így a kis rozoga tested nem fog annyura fájni
pl a 600ccm transalp már 500 alatt is vannak szépek
úgy sem kell 80-100 ezer km távokra, azt a 20-30 ezret amit fogsz menni a következő 10 évben siman bírja mind
add el es tedd aranyba
azt a sírba is könnyen melléd tudják tenni, hátha ér valamit a túlparton
Szóval beléptél a gazdagok és szépek világába.
Hogyan lettem motoros: sokat hokizom. Ezen majd beszartam!
Tudom, de még nejem is ezt mondja.....
Ez a beszéd Druszám. Megbánnád ha eladnád.
Találtam egy képet róla
Ez a motor - bár tudom hogy egy lenézett, primitív és kényelmetlen xar - teljesen rendben van, nem szeretnék megint "rendbe tenni, felszerelni" egy másikat. Olyan 450 körül kaphatnék érte, egyelőre ennyiért itthon is elfér. Néha meg azért csak gurulgatok vele....
Addig ne varj,venni mindig konnyebb mint eladni.
Tényleg gondolkodom rajta - bár sajnálnám, mert nagyon sok szép élményem fűződik hozzá. Hátha egyszer megint kedvet kapok az erdélyi barangoláshoz, ha elmúlik ez a dögvész.... ....mindenesetre ha anyagilag megszorulok, akkor van mihez nyúlni.
De,az eredmény ugyanaz.
Amúgy meg most add el.