Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jani lesz az
Azért ez spúr dolog szaros kodiaq-al kiszúrni a szemét.
A feri féle audi jobban illik egy kormánytaghoz.
Elég snassz lehet debrecenben a gelérthegy mellé egy skoda nem?
azért kína filipara is egész jól felfejlődött
ez pl már-már hozza a bond filmek színvonalát:
http://youtu.be/MxaFkJZ-AiE
Tényleg jobban élünk!

https://www.napi.hu/magyar_val...
Ja, a kormány gömbfejek nekem is gyáriak voltak.
Optimális esetben nincs azon olyan erő amitől szét kéne verődnie.
nekem 23 eves es meg a gyári
az also talpas kopogott jo sok éve, tettünk bele 2 ezer forintos szart
Hegeszd meg,jóvanazúgy.
...mint az új, mert lehet, újat kell venni, ha nem lesz a bontóban de csak 20 körül van ennek örülni kell, mert most locsoltam rá 150-et a 200e értékű autóra de ezek után nem lesz kedvük használni, megy a piacra, adnak érte, amit adnak

Ha leveszem, kiderül majd, hogy a gömb forog-e, de sztem kell neki, mert a kúpban biztos nem forgott, és lehetett kormányozni...
"lacsi" miért akarod kivenni a gyárilag méretezett hangtompítót belőle?? Milyen hasznot remélsz ettől a művelettől? Mert én csak egyet : Ha eddig hülye motoros voltál , alig pár 10 óra motorozás és "süket hülye motoros" leszel. A damilossal mikor a füvet nyírom nem divatból rakom fel a fülvédőt a fejemre, hanem éppen ezen okból! Nem szeretnék vén süket hülye lenni! Vasárnap ment a ház előtt egy ilyen herélt kipufogós, éktelen csattogással , mert a kipufogóban robbogott a benzin, de ez mitől jó??!
igen azóta tudom, meg a mazdáknál, némyelyik toyotánál, és a suzukiknál.........japóknál.,,...a gixxeren még nem tört el.
Na jó de az accordnál közismert hogy lehasal
opel ennyi...........
Valami miatt nem a gömb forgott ez tuti.Kulönben nem engdete volna el.
Nem lennék meglepve ha rozsda lenne a gömbnél a porvédő alatt.
amúgy tökmindegy,csere oszt mehet a hahura.Mint az új.
Kúpon nem mozgott, önzáró anya rá volt húzva 1000-el, kalapáccsal tudtam kiütni... de úgy nézem, mintha ez nem egy anyag lenne, hanem a golyó a szárra valami dörzs hegesztéssel van rágentelve csak az nem sikerül, széle fogta, amíg tudta...
Itt ahogy nézem kopott már egy ideje,valszeg kiszakadt a porvédő,és beállt mint a gerely..fenn a nyaknál a kúpon mozgott jobbra-balra amit egy idő után nem birt.
Ez Opel. Az pedig sose kop el...
Ilyet simán csinált nekem az Accordom, és a Mazda 3-am is.......:) japnauóbetegség, nekem is egyszer állt a kocsi, egyser meg kn 5 km/ h nál.....a gyári alkatrész bírt 14 évet ennyi.
Mindenhez IS értők! Ez milyen törés? Fáradás, hirtelen, anyaghiba, mire tippelnétek? A képen egy gömbcsukló, a golyó allatti része a kúpos ülékkel, nyakban letört. A pikáns, hogy ez a kormányművet köti a rudazathoz. érdekes, hogy gyakorlatilag álló helyztben tört le, egy sík udvarban, kitolatáskor (szóval nem útközben padkázás, meg ilyesmi)
Megkeressem ezzel a gyártót?
gondolom ingyen van
én telefonálok egy évben kb 15 percet másnak egy lényegtelen hívás 3x ennyi
Egy igazán egyedi alkatrész eladó.....
Lesz 3 nap előnyöd.
Ne legyél meglepődve, lejön az emeletről a kb. 200 méterre levő élelmiszerboltba, felveszi a mobilt mert a feleségének eszébe jutott mit kellene még venni, ezért telefon a fülén , én már megyek a pénztárhoz, de Ő még mindig telefonál !?? Mire jó ez??!