Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert csak nem eltűnt szegénykém.
Parkol a bmw-s köcsög. Mielőtt keresztbe jött több soron keresztül, miközben telefonált. Fater szokta anno mondani sima úrvezető nem tanul meg normálisan vezetni soha.
jövő héten.....
flex?
De ha nem is,
Látatlanba faszom tudja hogy kell kivenni, aki pedig úgy sem tudja hogy látja, az ne piszkálja.
Szerintem clam uj regekkel probalkozik.
Bár általában mindenhez IS értünk, ezt sajnos nem tudjuk....
sziasztok 1 suzuki gsx f 600am van yoshimura kipufogóval de van benne fojtás nem tudjátok hogy lehet kivenni?
Semmi gond, ha nem akarod komolyan venni. Lesz újra karantén, mert minimális szabályokat nem akarjátok betartani, azt mehet a sírás hogy nem megy az üzlet.
Nem ám szarral gurigázok !
Nem az volt hogy az Index már bezárt, meg diktátorbán láncos kutyája?
Amikor kitört a COVID akkor is influenza járvány volt, szóval semmi új, csak ugye az már nem ütötte meg az emberek ingerküszöbét.
Ez a szép ebben, hogy nem kell ekkora halálozás.
Ebolától is jól megijedtek, aztán pont ezért nem is tudott elterjedni.
Egy ilyen influenza szerű szart meg az emberek többsége el sem hiszi, meg nem veszi komolyan, így fű alatt szét lehet cseszni a gazdaságot.
Vegre ezt se kerulgetem.
Ijesztgeted ezzel a faxsággal itt a népet a feleséged találkozik azzal a 3 esettel, ami van, és akkor mi van? Hány lélegeztető gép van? 16000? és hányat lélegeztetnek épp? 5-t?
Hány halott volt fél év alatt? 600?
Több kérdés?
Oltás? Sosem voltam még flu ellen oltva, a családom se... volt, hogy elkaptuk, pár napg szarul voltunk, oszt' csá.
vakcina
az úgy 15+ ev lesz
Azért ősszel lesznek itt még "izgalmas" pillanatok: https://index.hu/techtud/2020/...
Azert egy 30% os halozas komolyabb osszeeskuveselmeletekez hozott volna.
mégsincs semmi info. csak a sok felesleges dolog
de nem csak nálunk
angliaban is jottek napi szinten a rémhirek hogy tele van minden kórház aztan egy csomó apolo meg kényszer szabin van mert üres a kórhaz

én azt gondolom még mindig nincs összhangban a megbetegedések szama az intézkedésekkel
nem vagyok se orvos se szakember azt tudom hogy egy kb 60-70km körben sok helyen jártam mostanában és eddig meg senki sem hallott olyanról aki komolyabban megbetegedett
ellenben amikor influenza járvany van akkor azert szép számmal hallani hogy mindenhol van súlyosabb beteg

Nem baj, azért én látom benned (is) az értéket!
Hát igen, a maszk gyártók világuralomra törnek
Ha megússzuk a második hullámot, akkor a járvány-szkeptikusoknak lesz igaza (mármint: sok hűhó semmiért).
Nem vertük el. Ott ül asszony számláján.
Hát azért van valami az alufólia sapkások elméleteiben.
Kínának jól jött.
Vuhanban van egy vírus labor.
A hatékony gyógyszerek kínai gyártásúak.
Az USA gazdaságát vágta leginkább padlóra.
Kína nagyon enyhén megúszta.
Ezek a tények. Aztán ebből valahogy összekötődnek a pontok.
Goebbels zseni volt, neked meg van dolgod eleg mert keves amit szolsz hogy bevaltsd Goebbels mondatait.