Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma?
Dejó hogy mondod, ez még senkinek nem jutott eszébe
Kivételesen most egyetértek a fóbiáddal. Jelen helyzetben nagyon hasznos

Olyan leállás nem lesz. Utólag már könnyen vagyunk okosak, illetve sokkal jobban ismerjük a vírust is, jobban tudjuk hogy lehet megoldani az izolációt, totális karantén nélkül. Az élet leállítása nélkül is kordában lehet tartani, ha az emberek betartják a higiéniás szabályokat.
De persze ha többség szarik rá, akkor nem lesz más megoldás.
Erről van szó. Az elővigyázatosság kifizetődő lenne, de nagyon lazán veszik az emberek és már emelkedik az esetszám újra, és igazából egyetlen ember is okozat újra egy robbanást ha nem vagyunk elővigyázatosak, pedig elég minimális és nem túl korlátozó elvárások vannak. Távolság tartás, maszk zárt helyeken, kézmosás. Ennyit kéne betartani.
Ez semmi a karanténhoz képest.

Szerencsére manapság már nem kell belehalni feltétlenül a koronába. Asszonyék gyakorlatilag bárkit össze tudnak rakni. Van rá több gyógyszer, meg a kezelések, diagnosztikai módszerek is elég sokat finomodtak a járvány eleje óta.
De 2 dolog azért van.
1. Tök egészséges és fiatal emberek is durván le tudnak pukkanni ha elkapják. Nem tudni mitől függ. A meglévő betegségek segítenek, de nem feltétel.
2. Tök jó hogy sokan enyhe tünetekkel átesnek rajta, de aki nem azért durván megszenvedheti.
Goebbels szerint a propaganda akkor ér valamit ha a végtelenségig egyszerű, szünet nélküli, mindenhonnan jön és teljességgel figyelmen kívül hagyja az értelmes hangokat.
Nem kétlem, hogy vannak betegek a Lászlóban.
Mondjuk pl. a Kenézy (is) hónapok óta üres, de mindegy.
Az ötkilót mire költöttétek??
Addig sosincs gond mig massal tortenik, tavoli eset.
Ugyanez volt hogy jah, kinaban van mit erdekel.
Utana digo totalis zar, kurvasok munkanelkuli akkor kozeli lesz.
Es az egesz a cionista-szabadkomuves-vilagdiktatura mutyi muve, szakertotol fugg ki mit mond.
nem az a lényeg hogy pár ember milyen szarul volt
azt kellene kideríteni miért volt annyira szarul
mert vbztos nem veketlem higy 10 ezrr embetbol egy aki nafyon ócskáb volt
Feleségemnél a László kórházban volt most egy ilyen mint te.
Mikor bekerült jártatta a száját, hogy mekkora kamu ez a korona, de amikor lekerült a lélegeztetőről némi halálfélelem és fuldoklás után és tudott beszélni már elhitte, és belátta hogy mégsem akkora kamu. Mesélte a rokonjainak hogy "te ez tényleg nagyon durva"

Ugyan ez van az oltás ellenesekkel is. Azok is elég sokan oltáspártiak lettek az intenzívről kikerülve (ha életben maradt) miután kiderült hogy egy egyszerű oltással megúszható lenne egy elég durva pofánbaszás az élettől.
Persze, lehet teged mint szaktekintelyt kihagytam.
Elnezesedet kerem.
Kocsmáig elég lett volna a parasztkergető is, nem kell downhill-es teló, hogy legyen mibe kapaszkodni részegen
Ismerőseim, kollégáim legalább 80%-a kamunak tartja a vírust én mondjuk nem, szerintem van vírus csak kezelni lehetett volna másképp világszerte, felénk viszonylag jól sikerült csak ugye a pár hónap leállás volt megviselős sokaknak (én ezt is megúsztam, mi nem álltunk le) így abban reménykedem, hogy nem lesznek ilyen leállások mert az könnyen magával ragadhat mindenkit a maszkról meg annyit, hogy engem nem zavar ha hordom az jobban zavar ha a képembe köhögnek, tüsszögnek a kézfogás eltűnésének meg kimondottan örülök, sosem szerettem már répás, kulás (vazz, osonyban tegnap egy figura lehúzta, kijött, a tükörben megnézte magát és kézmosás nélkül elment), taknyos kezét markolászni.
" a hulye semmitse tudo media es szakertok altal felfujt hazug propaganda nyomasara "

Ha a szakértőket idézőjelbe írod, akkor lett volna a mondandódban egy értelmes rész.
Hétfőn indulok.... Szlovénia, Olasz, Ausztria kört...
Volt hogy három narancs oszlop mellett előztem olaszban lakott területen záróvonalon 110-el kocsisort tudom-tudom.... pszichopata azért megnezek pár hagot a dolomitokban
Persze, igy igaz, egyebkent is minden 70 felettit kalapaccsal kene agyonvagni, csak viszik a penzt nem?
Olyan ez mint autóbalesetet nezni a sajat kocsinkbol, rohadt lassan menve fasza borzongato erzes a roncsok latvanya, es esetletleg meg vert is lehet nezni, nomeg fennsobbsegesen okoskodva megmondani a tutit, utana ha a rendszam szerint rokon volt lehet okolni mindenki.
Nameg ha esetleg a köcsög diktatura eszbekap es 10-15 megmurdelt, amugy is tuzrevaló felesleges nyugger utan szemet dontest hoz a hulye semmitse tudo media es szakertok altal felfujt hazug propaganda nyomasara ujra lezarja a gazdasagot akkor megy az ajvekolas hogy az okos mindenttudo embert kirugtak, bedol a vallalkozasa stb,.
Pedig csak egy hamisitott statisztika alapjan csak a 128 eves amugyis beteg neni nyiffan ki.
Es lehet a szart sem ero maszk ha fel lett volna veve nem allitjak le ujra a gazdasagot, es legalabb lett volna ertelme az elozo 4 honapot vegig szopni.
Bar innen nezve lehet mindenkit be kellett volna fertozni, oszt a 128 eves mami mellett elhullott volna bogyo a beteges lancdohanyos meg odonke a kemobol epp felepult beteg, esetleg a szomszed feco aki egy szogbe lepve epp labadozik egy fertozesbol.
Mindegyikuk tuzre valo, minek betegedtek meg nem?
Ja, sok felelőtlen köcsög!
Leszarják, hogy a múltkor is belehalt egy 128 éves néni, pedig még meddig élhetett volna ha nincs semmi baja?
Előtte is az voltam Nincs feltűnő ruha, nem megyek közúton félek a csicska autósoktól amikor csicska biciklis vagyok. Csak erdőben tekerünk, lakott területre csak sörért megyünk
Na tessék. A végén igaza lesz Bogyónak. Vettél egy biciGlit, aztán máris köcsög lettél. Sárga latex rucid is van már?
Ha olcso konnyebb gyorshajtani.
Laci, vettem egy biciklit és tudod mi a fura? Komolyabb futómű van benne mint a motorodban
Nalunk meg a fele szarik bele.
Ja hát nálunk tényleg be kell tartani, hamarabb kiküldi mint a magyar
De korrektek, teljesen normálisak a büntetések szerintem.
Mondjuk. a lakosság eléggé igyekszik betartani minden szart, volt ahonnan ki is zavartak minket maszk nélkül. De persze probáltak azért vendéglátozni is mert valoban éhen halnának.
Oda már én is fizettem. Mondjuk most se kizárt hogy küldenek valamit
Az osztraknak kellett a 45 eurom