Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eleinte én is paráztam, de miután a helyiek ezerrel mentek, rájöttem én is hogy csak a turistákat ijesztgetik
Baszni rá, nem küldenek semmit az olaszok. Lusták ahhoz
Valszeg inkabb bevallaljak a virust,se a lakossag se a gazdasag nem toleralna megegy teljes lezarast.
Lányoméknál szoktunk aludni,onnét a Grockner 100km.Átugorhattunk volna digóba.De azthittem nagyobb ott a baj.Na majd legközelebb.
Nem artana,majd kesobb,ezert is harcolok a kocsival.
Stelvio most nem volt, de annyi ott a hágo hogy ki lehetne költözni
Az egesz stelvio also lakott reszen 20 meterenkente van teritve.
Tavaly felet csinaltam meg,misurina,cortina,würz hago.
Na jo ezt tudtuk csak azt nem hogy melyikbe lehet mégis.
Ausztiában érdemes megszállni Kötscah vagy Lienz környékén, onnan közel van minden (glockner is) ráadásul mindig csak egy napra kell átruccanni igy a virus idején, igy ha bármi rendelkezés életbe lép az olaszokat illetöen nincs nagy gáz. Ausztria ugyis tovább szabad marad.
Lehet csapatni, mi is azt csináltuk ha adott volt a lehetöség. Ha jo az idö akkor némely hágo tele van, kerülgetni kell az autokat azzal számolni kell. Olaszoknál szinte csak lakott területen van telepitett láda, meg jol láthato szine van. Osztrákok sajnos már kivülre is teszegetik.
Azok a narancs kukák nagyon régóta ott vannak. 90%-ban nincs benne semmi.
Én meg 175ös Sport CZ-vel(15LE)
Akkor lehet csapatni,de ésszel Szállást előre foglaltatok?A Dolomitokban többször jártunk(kép az adatlapon),de az idén nem mertem megkockáztatni.A Grockneren voltunk most nyáron.Még egy pár napos horváton gondolkodom,aztán majd meglátjuk ahogy a vak is mondta
Ha mondjuk 590 ccm a forgalmi szerint akkor nem.
Nem mondod, hogy egy 100LE-s 600-as nem jó a nagymotoroshoz
Én még 400-as GPZ-vel vizsgáztam.
Azt sejtettem, mert volt amelyiken átsütött a nap. Meg a világon nincs annyi kamera. Volt olnan kisváros ahol négyet számoltam.
Digoban a kukakban csak minden 20.ban van gep.
Apám volt az egyik nyertes, én akkoriban még nem söröztem
Bem láttunk egyenlöre egy darabot se, a Sella kört csináltuk meg, amit ha akarnék se tudnék fwjböl felsorolni de sszem vagy 7hágo mire körbe értünk, abbol amire emlékszem mert sokat voltam a misurina meg még valamelyik. Illetve elötte nap a Nockalmstrasse de ott értelemszerüen ilyenröl szo nincs. Viszont az olaszok is meg az osztrákok is teleszorták kibaszottul fix trafivalaz összes létezö utat. A szemem már attol jött ki hogy olaszba a narancs szinü osztákoknál meg a khaki szinü ládákat keressem, plusz a madáretetöket mert sógorék azt is rakosgatják.
Azért, amiért kézműves sörnek nevezik, meg bionak, meg vegánnak marketing.
Aztán meg csak abban különbözik, hogy kisebb mennyiséget tudnak gyártani, meg olcsóbbak a gépek amivel főzik.
Az enzimek természetes folyamat esetén is keletkeznek és ezek csinálják a sört, a nagyüzemi sörnél simán nem várják ki a természetes folyamatot.
Nem azt mondom hogy ez jó, de nem is arról van szó hogy telibasszák nátrium glutamáttal.
Baby step,de alakul.
Dolomitok mely hágóin voltatok?Merre van 60as korlátozás?
Én már akkor is vagány voltam, a haver 250-es etzjévev vizsgéztam. Akkor is lehetett vinni sajét motort az mhszbe a hadirokkant ts125-ök mellé, vagy néha helyett
nagy előrelépés a rendszámos szimóhoz képest
mondjuk én egy ts125-el végeztem el a motor jogsit
Nyilván, mert sokunknak csak egy sima A kat. van, ami mindenre jó