Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt gondoltam hátha gyorsabb itt az infó, mint ezer oldalt átnézni
de látom ismét csak magamra számíthatok
Ezt viszont nem gondoltam.
Nem gondoltam.
na kb a 15. iskola oldalán meglett
A korlátlan motor jogosítvány
oldalkocsi nélküli kétkerekű motorkerékpár, legalább 595 cm3 és legalább 50kW, illetve legalább 180 kg terheletlen tömeg
De minek kérded ha tudod?
Pontosan nem tom mennyivel, de azt tudom.hogy némelyik hatszázas épp nem jo mert nem stimmel a ccm
625 ccm és 36 kw
saját motorral kb 2 hét a jogsi ha az oktató adja 3-4 hónap
elenyészően olcsóbb, kb 20 ezerrel de inkább a gyorsaság ami miatt kellene
Igen, sok helyen.
Amúgy ez miért kérdés? Van ahol saját motorral lehet menni és nem az oktatóéval?
600 ccm nél nagyobb is legyen
Miért ne? Az pont 1 kw-tal több mint amire szükség van.
tudja valaki mekkora motorral lehet megcsinálni a korlátlan motor jogsit?
már 6 iskola lapját nézegetem de sehol nincs róla szó
gondolom a 36kw motor nem lesz megfelelő hozzá
én láttam olyan egeret ami boroshordóba esett
teljesen kopasz volt, lemarta a jóféle savas bor a bundáját
Sikerült 2000 km-t a vfr-be rakni, meg az autopályán eddig kikockásitott gumt visszaalakitani normálisra a hágókon
Király idö volt a hétvégén kint is, ritka jót csapattunk
Az üveg színezése pusztán azért van mert a sör minősége romlik a napfény hatására (a másféle fényre nem tudom) és ezért színes üvegbe palackozzák és ez nem nagyon függött attól, hogy zöld vagy barna csak a fényt szűrje, én mondjuk nem nagyon ittam ifjan csak ritkán illetve az egyik majdnem feleségem apja volt a köbányainál valami mérnök és annak járt havi azt hiszem 28 biléta amit párszor nekem adott mert ő antialkesz volt így a csatos háziból sikerült az aktuális gyezsurnajától a gyár melletti bodegából némi sorállás után hozzájutni és hát annak tényleg más íze volt.
Igen ezt az egér dolgot én is hallottam, mondjuk olyannal nem találkoztam aki látta is, de hát mondták és elég sokan itták is.
De olvastam igaz, hogy itt a komlót nevezik meg tartósítószernek, de mégis szó van arról, hogy a gyártók nem nevezik meg pontosan mit tartalmaz a termék és hát a kérdésem még mindig az, csak guglizni kell a sör tartósítószert és ott az összes magát kézművesnek mondó cég arra büszke, hogy nem tartalmaz tartósítót az ő sörük, de miért kell ezt kihangsúlyozni? Talán van olyan gyártó amelyiknek mégis?
Tényleg másabb íze volt - a barna üvegest kerestük mindig.
Ha napon tárolták, mánpedig vót olan, akkor hamarabb is romlott, meg másabb íze is vót!
Na itt a pont !
Ja, tényleg sokkal jobb volt a pimpós kőbányai, a szerencséseknek még egész egér is jutott az üvegbe
Pedig semmi baja nem volt mint a barnának sem ugye.
Jó hogy linkelted, de tuti nem olvastad
Ez a cikk az enzimek használatáról szól, nem a tartósítószerről.
de nagyapám megivott bármennyit, mert azt monta mindig, hogyha romlott, akkor is könnyebb kihányni, mint egy vagon szenet