Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugi van?
Érik a dolog.....
Add el, ott rönyó
No! Szűk másfél hónap teljes kihagyás után ma voltam egy kis karikát (185 km) motorozni.
Nem tesz jót a derekamnak, na...
Ahhoz nem.elég képzettek
És ez még akár igaz is lehet......... van aki 90-nel se közlekedik biztonságosan.
Jah.....ugyanazzal a dumával,itt n(s)incsenek barátai és nem barátkozik senkivel
Mi van, annyira összement a Zindex, hogy már a mikro-organizmusokkal foglalkozik? Ha így halad, jövő hónaptól csak részecske kutatással foglalkozó cikkek lesznek...
Ugyan már... ez a nyomorult alkesz évi 6 millát nem tudna elkölteni... a kannás bor olcsó, és nem hiszem, hogy áttért volna Chateu Lafite-ra ha dupla minimál bérnyit költ el belőle havonta, akkor is elég lett volna neki 15-20 évig - el se él már annyit.

Nekem az égvilágon semmi szükségem nem lenne erre a pénzre, de mégis jól jönne, költenék olyanra, ami ennek a jószágnak eszébe sem jutott volna. Persze nem nagy összeg valóban, mert egy rendes autót sem fut ki de a legtöbb embernek ez mégis egy vagyon, vagy egy élet munkája. Ő nem tudott vele mit kezdeni.
Nyugi
De azért legyen legalább fel Milla a párna alatt. Hiszen csak francia kocsi az
Garis szerviz meg addig van amíg nincs gond
Utána majd kitalálnak valamit hogy ne legyen gari
Pl nemrég voltam egy cégnél Ahol 3 óra miatt lemondták a kompresszor garanciáját úgy hogy egy héttel később jött a szerviz mint kérték
Nekem nem barátom Oszi meg Clam meg senki itt!
Amúgy sem léptem át semmi határt ,csak igazat írtam.
Vagy nem anyukáddal élsz talán?
Vagy van barátnőd vagy feleséged?
Nincs!
Ennek oka van.
én maga vagyok a határ!
Oszival jo volt,mert tudta a határt.De a görény visszatert.
*ne kötekedj vele*
Azt te nem birod sokáig, hogy kötekedj vele
Na jó idegesítenek,kibasztam oszit is.
Majd ha ujra bannolják a görényt visszaveszem.
Mivel nem ő vagyok !
Inkább dolgozz!
Akkor nem kell anyukád nyugdíjából élned felnőtt létedre !
Szégyen!
Én nem vagyok Clam ,mond már meg ezeknek a szerencsétleneknek légyszíves !
Csak az igazat írtam le róluk ,erre tiltottak !
Aztaaaaa, bele fogok hallni! olyan versenymacskás lettél, az tiltogat mindenkit, ennyit tud!
engem te etetsz!!!!!!!!ha így folytatod jó dagatt geci leszek!
Ugyanaz a görény,ittis mondom,ha megint kettos lesztek tiltalag teged is meg aki etet.