Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jajj a környékbeli bicikliseknek!
Sikerült vennem ezt a lidl akkus flexet.
Huhh,szerintem kurvajó,4Ah akkuval még birja is,egy csatahajóról nem ezzel szedném le a festéket,de azért jól birja,normál átlagfelhasználói igényekkel messze jobb mint bármi.Főleg az akku nélküli 13e-res árral.
Annak tuti akinek van pár akkuja más ugyanilyenből.
Pámpárám. péntek zoli32 sehol....unatkozom, feldobhatna egy jó triumpfos sztorit!
Nyugi, elmúlik ez az akku varázs amint rájön az ember, hogy arra jó, amire kitalálták. Hordozni. Műhelyben állandó használatot nem szereti, lemerül mindig, meg fos gyenge.
Helyszínem dolgozni velük viszont isteni, nem kell konektorral, hosszabbítóval szívni
Hát ezt még a hülye is tudja hogy felül fagyasztó hűtő nem jó. De már legalább te is tudod.
itt meg 3 és 20+áfáért lehet kiadni jobban hoznak mint a lakások
5 Milla itt egy garázs ,de havi 20 -ért lehet kiadni. Ok hogy nincs vele gond,de nem is hoz annyit.
nálunk még nem estek vissza megfelelő mértékben a lakásárak Egy két lakásra csúnyán bealkudtam, már már úgy volt, hogy esetleg lesz belőle valami de azt csak nem
Olyan lenne jó áron amit fel kellene újítani Megfogadtam soha többé Egy évet kínlódtam végig mire komplet kész lett az egyik amit lepattant állapotban vettem meg
Az szopjon vele aki szeret szopni Most újépítés lakóparkokban tervezek garázshelyeket vásárolni Épül itt vagy 10 lakópark. Amikor 75 %-os eladási szintet eléri akkor külsős is vehet garázshelyet Aztán ezzel nincs gond. Nem kell karbantartani meg a bérlők vernyogását hallgatni , hogy kilukadt a szúnyoggháló, kiéget a led izzó, összetört a szék vagy, beáztatott a szomszéd Itt csak szedni kell a pénzt
engem csak akkor bosszant, ha nem tudom mitévő legyek
pár hónapja vetem az obiba egy fasza LUX cserélhető akksis fúró csavarozót 4 amperórás akksival, töltővel. Azóta a a vezetékes fúrógépemet elő sem vettem
Aztán ahányszor járok bent mindíg dilemmázgatok a kompatibilis flexen és a szúrófűrészen. A kettő csak 23 pénz lenne Nem ez lenne a gond Hanem az, hogy akkor az áramos szúrófűrészt és a flexet sem használnám többé Lenne 3 szerszámomn ami tökéletesen működik és nem kell Ugyanígy voltam a hűtővel is vagy 15 éve. Amikor megvettem jónak ígérkezett. Felül fagyasztós volt. Nem is volt vele semmi baj Csak menet közben rájöttem, hogy hülyeséget csináltam A fagyasztó részt kb. heti egyszer nyitom a sima hűtő részt meg napjában többször. Aztán minden nap hajulgatni kellett a hűtőszekrénybe. Szívesen vettem volna egy alúl fagyasztósat, de a meglévő felülfagyasztósnak az ég világon semmi baja nem volt Alig vártam már, hogy végre megdögöljön benne valami A tervezett avulásnak hála szerencsére nem kellett rá 30 évet várni mint régen kellett volna 6 éven belül megadta magát és cserélhettem végre
De örülök hogy mindenki jól van
Siklóernyőt!
Hali..
Vettem még egy lakást ....csak most Debrecenben,azt újítottuk fel. De kész
Ha kell valakinek albérlet az egyetemek mellett,szóljatok
Meg visszatértem a siklóernyőzéshez és a motorozást pihentetem. Pilótavizsgát is lerakom még idén ha minden jól megy.
Csak baromira megszigorították,ezért kevés oktató meri csinálni.(ha elhúznak háromszor,nekik is ugrik az engedélyük)
Motort azóta sem vettem. Az árát tartogatom,de valami újat veszek jövőre ha vége ennek a koronás baszakodásnak.
De lehet inkább valami kis motoros repcsi lesz belőle
Nincs nekem ilyenekre időm...
Mit vettél a gixi után?
Nehogy visszaolvass több hónapot!
Nekem volt egy rejtett tippem, hogy elemző te vagy de sokkal butábbnak tűnt, és a helyesírása is borzalmas.
Maga hol a pöcsbe' kujtorgott idáig?!
Na de lépek. Nincs időm netezni mert motoros idő van
Ez az elemző izé jól odabaszott gyerekek
Jó reggelt nyuszikák!
Az. Motorosok meg bekaphatják
Ez a szakasz gyakorlatilag olyan mint egy autópálya, jobb minőségű az útfelület, kicsit keskenyebbek a sávok, és nincs aszfaltos leállósáv.
Motorral, gyér forgalom esetén tényleg a csak a rendőr az egyetlen kockázat ekkora tempóval.
Más kérdés hogy Alsóőrsig elhallatszik egy egy ilyen kihúzatás.
Ne légy negatív, elég ha szockó vagy.
Majd elmúlik.....
Az hát.