Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkus cuccból ami istenkirály az az ütve csavarozó, de az is csak ilyen 2ah könnyű akkuval max
pl lindab csavarokat tologatni kilószám nagyon nem mindegy a csuklónak
ilyenkor már az se mindegy milyen a gép ergonómiája mert vannak különbségek az olcsó és a drágább között
a makita sem sokkal jobb, ilyen 6os-8as menetes szár amit még emberi idő alatt elvág, de ha nekiereszti az ember a 12esnek már fullad
Tehat csatahajorol es toronyhazrol leszedni a festeket nem jo.
Leszabni egy csavart,berohadtat lekapni tovig,letisztitan egy darab vasat siman.
Elobb viszem ki es csinalom meg mint kibogozom a narancsszin hosszabbitot.
Még 1/5 eve is olyan volt,visszavittem.
Azota fejlodott,a 20v os akku birja rendesen,a kidolgozasa kozepes,a kapcsoloja egy hanyadek,de hasznalhato.
A metabo flexnek szarabb mert sajat rezgesetol kiold.
Ket valasztas volt,az akkuk mennyisege alapjan ami a haznal volt.
Dewaltbol van vagy 6-7db meg a 20v lidlbol is vagy 4.
Mas gyartot hulyeseg lenne venni.
Csak a dewalt 50e ez meg 13.
Nem mindegy.
Persze, nekem is van, DeWalt, de az is csak 100-120 W kb. Jól leáttételezve elég, de a 800 W-os vezetékes fúróval valahogy hatékonyabb
Nekem 2 flex van, de az is kevés Egyiken vékony vágókorong, a másikon vastag ferde élű. Így nem kell állandóan korongot cserélgetni... Igazából van egy öreg olcsó is, azt beáldoztam gyémántkorongra, mert a kőport mindenképp beszíjja - de így se akar tönkre menni, pedig amit az már kapott kb. 30 éve megvan
falun még enyhébbek a szabályok
azt meg ugye nem lehet bevinnének a dutyiba manapság
Ennek nem áll jól Ha ide karikázna nekem állna jól
vettem vagy 4éve egy parkside-ot, max a kutyát agyonütni jó
Azt ugyan nem tudom, hogy mi Minden esetre én nagyon szeretném megvenni az akus flexet meg a dekopírt, de a meglévő vezetékesek bosch-ok és ezek nem akarnak tönkremenni
El kéne valakinek adni őket jó pénzért
Te Zoli Akarsz Valaki lenni?
én nem modanám gyengének ezeket az akkus dolgokat Fúrok vasat, tiplinek lyukat a falba, tömör fát akár a fúrószár hosszáig stb. A 4 amp-os akksinak talán annyi a hátránya, hogy kissé nehézkessé teszi a gépet Egyébként egyre több műhelyben látom az akus szerszámok használatát
Osszeomlottam es egy el camino zarandokuttal probalok vezekelni.
Amire az átlag ember az otthoni barkácsban használja arra tökéletesen elég. Én pl. nem akarok 80 db rögzítő sínt elvágni se a citadellát a talpazatáról leszedni
Akkor adj tanácsot mit csináljak Te, hogy tudod azt feldolgozni, hogy a meglévő vezetékes flexedre jó esélyel már nem lesz többet szükség?
Nekem sokkal jobban áll a pedálos.
Hamarosan,csak addig tartson ki a zold zona.
Te is csak üldögélsz ott nyakkendőben.....
majd ha hidegebb lesz
mondjuk a robógó újra száguld a héten ki is ment belőle egy tank benzin(8l) pedig nem is volt mindig jó idő
Motorozzatok.....
az akkus arra jó amikor úgy csinál az ember mintha dolgozna, amikor rendes meló van előkerül a vezetékes
vagdostam már akkus vágókkal fém kábelcsatornát meg rögzítő síneket menetes szár stb ezekre teljesen jó
de amikor kell 80 db rögzítő sínt vágni egyből előkerül a vezetékes cucc mert kb negyede idő még akkor is ha a hosszabbítóval kell baszakodni
Bár van akinek jól áll a tekerés:
Tekerjed, vaze!
(Bár igazad lehet: tekerje, akinek két anyja van, vagy még benzinre sem tellik....)
Már flex is kell a triumpfhoz, nem elég a hegesztő???????????????????????
nekem bezzeg semmilyen szerszámra nincs szükségem, mert japán vasaim vannak...........majdenem mindíg.:)
Micsináljak biciklikkel?