Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kaja pia pina
Kb ennyi kell a boldogsághoz
Ha nem a látszatnak élnénk akkor nem is igen költene másra az ember
Na, az egy derék vendéglátós, fel tudja mérni az emberek valós igényeit!
Hogy a faszba ne ment volna Csepelen a hév megálló meg a gyártelep között is volt kocsma kb mindenki betölt reggel egy tüskét meg egy sört melo előtt
Fater ott volt ipari tanuló azt mondja teljesen elfogadott dolog volt Ez a melo előtt közben szeszelés
Szerintem most azért fogy több mert a nők is keményen isznak. Régen ennyien nem tolták a piát
Erre mifelénk van egy hely ahol régen és még a mai napig is úgy van a kocsmában hogy aki előbb megy dolgozni mint ahogy a kocsma nyit,annak ki van téve a villanyóra szekrénybe a reggeli indító.
Győri szesziparnál nyomatták a péterpál szöszös italokat.
Rendszerváltás előtt is ment,idősebb kolléga mondta hogy a buszmegállóban lévő talponállóban előre kimértek egy asztalnyi felest mert a nép sietett a buszhoz,a csatlakozást szűkre szabták időben.
Kevertet, vaze!
Reggel mindenképp egy tüskét Emléxem, volt idő, mikor a 9 előtti szesz eladás meg volt tiltva... aztán a rencerváltás ezt elvitte, az újabb renccervátás meg sikeresen privatizálta
Érdekes. Mert hajdanán szinte minden gyári munkás Alkesz volt. De akkor mit ittak ?
Elmélkedjünk a világ nagy dolgairól: https://arcanum.blog.hu/2020/0...
És ha nem vasárnap délután használod, akkor is!
Van flexem, de mazzagos, nem WiFi-s.
ha nincs flexed, buzi vagy
Köszi nem feledem bár ne kelljen.
"Még mindig tartom, hogy sem eszetlen tempó nem volt, sem alázat hiánya. Egyszerűen egy váratlan helyzetre reagált rosszul a srác. "
Nem lett volna váratlan helyzet ha nem eszetlen a srác.Kár védeni és túlragozni,hülye volt,elbaszta,ennyi.
Komplett generatorom van ketto egyik deklivel.
Fatbar gyari kormany,halom spec csavar,faridom,sarvedo elore,teleszkop meg a sercli.
Mint már írtam,engem szórakoztat az ostobasága.
Ami nincs ha kell majd megyek hozzád segítségért!
Miota megvan allandoan az megy,aldas a cucc.
És?Mi az összefüggés hogy te kevés cigány motorost láttál és hogy itt van cigány motoros?
Ha meg kell húzni akkor meg kell húzni
Akkus flex minek? Druszám nem lop biciGlit!
Akna,zsiráf emelő,plazmavágó,1 colos 52-es crova,homokszóró,akkus flex (fontos)?
Kocog az nincs !
Tuti hogy nincs csápos emelőd.