Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A beteg és a buta ember lelki szegénységének bizonyítványa a gyűlölet.
Folger
Ezert szeretm horvatorszagot,mindketto tokeletes.
Én már irtam maskor is hogy a kirándulást és a táj bamulast meg a motorozást ketté kell valasztani. Néha egy látnivalóban szegény útszakasz sokkal izgalmasabb, más szép út meg lehet gyötrelem motorral.
csak a nethez kell nem nézek tv
a gyereknek van rendes szünetmentes tápja, de nekem nem kell olyan nagy kütyü a nappaliba
egy routert kell neki csak bírni
Pulykataraj ledes!
Fasza a menü, egészségetekre!
Szivacs kacsaszalag azt go!
Hátsó lámpának egy ilyen kell rá:
Csak kényelmetlen lehet rajta ülni....
Szerintem nem fogja megoldani a problémádat: amikor elmegy a villany, akkor a kábelTV-s "erősítők" is ledöglenek az oszlopokon, azoknak is
idő kell, míg összeszedik magukat.

Amúgy én ilyet használok, erről megy minden cuccom, PC, monitor, modem, router, stb. 20 percet tud kb.:
https://ipon.hu/shop/termek/ea...
Az!
ezt ismeri valaki?
https://www.emag.hu/tuncmatik-...
amióta ilyen meleg van minimum napi 2.3 alkalommal egy pillanatra elmegy az áram, a routernek ez pont elég ahhoz hogy eldobja a kapcsolatot, és ez a buzi t-s routernek kell majd egy perc amire összeszedi magát
szóval nem kell hosszútávra csak hogy ezeket a váltásokat áthidalja
Unalmas GuyParty megy itt...
egy kollagén kezelést ki kellene próbálni
van többféle típus mindegyik másra jó https://cleaneating.hu/taplalk...
csak az a hiba hogy egy rendesebb kúra kb havi 30tól indul, de inkább 50 hogy érjen is valamit
Alaposan megmosolyogtattok a folyamatosan elme irányított megfogalmazásokon, természetesen szeretettel telve teszem mind ezt.Szegeztek felém kérdést több alkalommal (mi a baj rosszul használom az elmém, vagy nem tudatosan, vagynem is használom?) Nem dehogy, egyik sem Ő HASZNÁL TÉGED!
Szépség :-)
Te is tehetsz róla. Hihetetlen milyen csodákra képes ha odafigyelsz a testedre. Meg az is lehet, hogy a technikád nem jó, túl görcsösen ülsz rajt...
A motorozás a lelkemnek még mindig nagyon jót tesz, a testemnek viszont egyre kevésbé. Egy önfeledt, egész napos (350-400 km) gurulás után egy hétig fáj mindenem, úgy, hogy éjszakánként még aludni sem bírok. És nem a motor tehet róla, hanem sajnos az én viseltes porhüvelyem. (A gépen minden el van követve ahhoz, hogy a lehető legkényelmesebb legyen számomra). Ilyen, 30-35 fokos, fülledt melegben meg eszem ágában sincs még egy kis körre sem elmenni...
Na kinek a motorja ez? (ismert ember)
Így bizony. Bogyó helyében ha csak egyszer is úgy érzi, hogy tud menni, én mennék. Motorozzon amennyit csak tud.
Teljesen igazad van, szerencse is kell, az akarat sokszor kevés. De akinél még nincs baj, az éljen, ne a végjátékra gondoljon. Már csak abból az okból is, hogy van, aki fiatalon megy el, ami iszonyú igazságtalan...szóval aki él, az tisztelje meg magát és a hozzátartozóit azzal, hogy kimaxolja az időt, ami neki viszont megadatott.
Egyrészt igaz az hogy egy bizonyos kor felett már semmit sem szabadnak halogatni (előtte sem ajánlott), mert egyre nagyobb az esély rá, hogy nem marad rá idő, másrészt meg nem mindenkinek megy pofán verni a halált. Egy éve hunyt el egy közeli barátom 38 évesen. farkasként, mosolyogva küzdött addig, amíg fel tudott állni. Senki sem tudta róla, csak a legközelebbi barátai...hiába volt erősebb, mint én valaha, mégsem győzött...van ahova nem elég az akarat.